Nie żyje brazylijska influencerka. Miała zaledwie 35 lat. Osierociła czwórkę dzieci

W wieku 35 lat zmarła popularna influencerka - Mila De Jesus. Smutną wiadomość przekazała córka Brazylijki. Przyczyna śmierci na razie nie została podana do wiadomości publicznej.

Nie żyje Mila DeJesus popularna influencerka zajmująca się tematyką odchudzania. Kobieta dzieliła się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami po operacji bariatrycznej. Brazylijka odeszła w wieku 35 lat. Osierociła czwórkę dzieci. Smutną wiadomość przekazała córka zmarłej. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana.

Zobacz wideo Aldona Orman miała wypadek w Albanii. Zdradza, że groził jej paraliż do końca życia. Wspomina też sepsę i śmierć kliniczną

Nie żyje brazylijska influencerka. Miała zaledwie 35 lat. Osierociła czwórkę dzieci

W poniedziałek 15 stycznia na instagramowym profilu Mili DeJesus pojawiła się druzgocąca wiadomość. Córka influencerki, Anna Clara poinformowała fanów o śmierci matki. Brazylijka miała zaledwie 35 lat.

Z wielkim smutkiem ogłaszamy, że w ten piątek zmarła nasza ukochana Mila de Jesus. Prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym momencie, abyśmy mogli pożegnać Milę w spokoju. Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszej pięknej mamy. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie modlitwy i kondolencje. Módlcie się za nas nadal. Dziękujemy

- czytamy w oświadczeniu. Przyczyna śmierci De Jesus nie została jeszcze ujawniona.

Influencerka osierociła czwórkę dzieci. We wrześniu 2023 Brazylijka wyszła za mąż za George’a Kowszika. Instagramerka na stałe mieszkała w Bostonie. Zyskała popularność w sieci dzięki relacjom, które publikowała po przejściu operacji bariatrycznej w październiku 2017 roku. Na Instagramie zgromadziła ponad 65 tysięcy obserwujących. Ostatnią aktualizację opublikowała w listopadzie ubiegłego roku, porównując zdjęcia sprzed i po operacji. "Te fotografie dzieli 13 lat... minęło sześć lat od decyzji, która pod wieloma względami zmieniła moje życie. Z jednej strony 22-letnia Mila, z drugiej Mila już jako 35-latka. Jak bardzo się zmieniamy, jak dojrzewamy i jak się uczymy. Duma, duma, dziewczyny" - napisała wówczas.

Mila De JesusMila De Jesus Instagram/miladejesusoficial

Fani żegnają Milę De Jesus. "Wnosiła tyle radości"

Internauci byli zszokowani wiadomością o śmierci influencerki. W komentarzach wyrażali swój żal i składali kondolencje bliskim zmarłej. "Wciąż nie mogę w to uwierzyć. Niech Bóg ukoi serca całej rodziny", "Przesyłam dużo miłości i pocieszenia rodzinie i bliskim przyjaciołom Mili. Wnosiła tyle radości, będzie nam jej brakowało... Niech Bóg pocieszy każdego z was", "Milla spoczywaj w pokoju pod opieką Boga. Mam nadzieję, że twoje dzieci będą miały jak najlepszą opiekę. Będzie cię brakować" - pisali fani.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.