Aktorzy z "The Bear" w namiętnym pocałunku. Trwał ponad 10 sekund. Publiczność nagród Emmy oszalała

Ten Serial "The Bear" triumfował na gali Emmy Awards. Kiedy obsada odbierała statuetkę za najlepszy serial komediowy, jeden z aktorów w przypływie euforii rzucił się na kolegę. Ten pocałunek zostanie zapamiętany na długo.

W nocy z 15 na 16 stycznia plejada gwiazd pojawiła się na 75. gali rozdania nagród Primetime Emmy Awards. Ceremonia odbyła się w Peacock Thearte w Los Angeles. Tego wieczoru triumfowała "Sukcesja" i serial "The Bear". Jeremy Allen White, który w "The Bear" wciela się w głównego bohatera, otrzymał statuetkę dla najlepszego aktora w serialu komediowym. Łącznie produkcja zdobyła aż sześć nagród, a laureaci byli tak podekscytowani, że na scenie doszło do namiętnego pocałunku. Siarczysty buziak aktorów trwał kilka dobrych sekund. 

Zobacz wideo Szelągowska o pracy w TVP. Rozważa powrót wskutek rządu Tuska?

Aktorzy z serialu "The Bear" całowali się na scenie

"The Bear" podczas gali Emmy Awards otrzymał nagrodę dla najlepszego serialu komediowego. Członkowie obsady pojawili się na scenie, aby odebrać statuetkę. Kanadyjski szef kuchni Matty Matheson, czyli serialowy Neal Fak chciał wygłosić przemowę, ale skutecznie udaremnił to  Ebon Moss-Bachrach, który rzucił się na kolegę i pocałował go w usta. Na dobre kilka sekund udaremnił mu powiedzenie czegokolwiek, a nagranie z tego momentu z pewnością przejdzie do historii. Dziesięciosekundowy pocałunek aktorów rozbawił widownię, a niektórych wprawił w osłupienie. Kiedy Bachrach w końcu odkleił się od Mathesona, Matty dorzucił tylko krótkie "Kocham cię". 

Tak bardzo kocham restauracje. Te dobre i złe. Jest ciężko, wszyscy jesteśmy poturbowani, ale każdego dnia musimy wziąć się w garść, gotować, i jedzeniem sprawić, że inni czują się dobrze. To samo robiliśmy z całą serialową ekipą - powiedział aktor.

Jak donosi magazyn "Time", w wywiadach po gali Matheson stwierdził, że gest kolegi był po prostu miły. Moss-Bachrac do sprawy podszedł bardziej metafizycznie. - Czas się zatrzymał. Nawet nie wiem, ile lat wtedy mineło - podsumował żartobliwie. Całe nagranie znajdziecie na dole strony

Pocałunek aktorów serialu ''The Bear'Pocałunek aktorów serialu ''The Bear' fot screen twitter.com/Entertainment Tonight

To niejedyny pocałunek na gali Emmy Awards. Kieran Culkin w końcu pocałował serialową Gerri z "Sukcesji"

Kieran Culkin ma dobrą passę i po Złotym Globie i za rolę Romana Roya w "Sukcesji" właśnie zgarnął Emmy. Jednym z ulubionych wątków widzów tego serialu jest relacja Romana Roya z dużą starszą Gerri (J. Smith-Cameron), która zajmuje wysoką pozycję w firmie jego ojca. Prywatnie aktorów łączy przyjaźń. Znają się jeszcze z czasów grania na Broadwayu. Kiedy aktorka udzielała wywiadu magazynowi "Variety", Culkin wszedł w kadr i zaczął stroić sobie żarty. Niespodziewana sytuacja zakończyła się pocałunkiem. Więcej zobaczysz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.