Sąsiadka próbowała udusić Charliego Sheena. Nie przyznaje się do winy

Kilka dni temu media pisały o napaści na amerykańskiego aktora Charliego Sheena. Sąsiadka, która została oskarżona o atak na gwiazdora, nie przyznaje się do winy.

Charlie Sheen, jak informowała policja w Los Angeles, został zaatakowany przez sąsiadkę w swoim domu w Malibu 20 grudnia około godziny 13.00. 47-letnia Electra Schrock zapukała do jego drzwi, a następnie miała rozerwać mu koszulę i próbować udusić. Jak donosił serwis TMZ, aktor już wcześniej miał mieć problemy z sąsiadką, która oblała jego samochód lepką cieczą, a także wyrzuciła śmieci przed jego drzwiami.

Zobacz wideo Magda Stępień o atakach hejterów. Chodzi o drogie ubrania

Charlie Sheen zaatakowany przez sąsiadkę

Electra Schrock początkowo została oskarżona o "napaść z użyciem śmiercionośnej broni", jednak zarzut wycofano. Oskarżono ją o "napaść z użyciem siły, która może spowodować poważne obrażenia ciała". Sąsiadka Charliego Sheena tego samego dnia została aresztowana. Prokuratorzy zwrócili się także o wydanie zakazu zbliżania się do aktora, który sędzia zatwierdził. Kobieta już dwukrotnie była karana za wykroczenie. Toczy się także sprawa przeciwko niej dotycząca znęcania się nad starszymi osobami. We wtorek na sali sądowej nie przyznała się do napaści i wniosła apelację do Sądu Najwyższego w Van Nuys. Kaucja wynosi 75 tys. dolarów, a rozprawę przedprocesową wyznaczono na 8 stycznia.

Charlie Sheen przerażony po ataku przez sąsiadkę

Charlie Sheen po całym zdarzeniu wezwał policję. Na miejscu pojawili się także ratownicy, którzy stwierdzili, że hospitalizacja aktora nie jest konieczna. Prokurator Nicole Flood powiedziała w sądzie, że Sheen po zdarzeniu jest przestraszony, miał także kilka szwów na ciele i w wyniku szarpaniny jeden z nich został uszkodzony. Jak donosi Daily Mail, wkrótce po incydencie aktora odwiedzili zmartwieni rodzice, Martin i Janet Sheen, którzy również mieszkają w Malibu. Charlie Sheen do tej pory nie skomentował publicznie zdarzenia. Nie wiadomo też, co było przyczyną ataku Electry Schrock na gwiazdora "Dwóch i pół".

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga. GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.