Hawajska influencerka zastrzelona przez byłego męża. Na oczach ośmioletniej córki

Były mąż hawajskiej influencerki Theresy Cachueli postrzelił ją na oczach ich ośmioletniej córki. Jak się później okazało, później targnął się na swoje życie.

Jak czytamy w portalu Daily Mail, 33-letnia Theresa Cachuela została postrzelona w głowę na parkingu jednego z centrów handlowych w Waimalu na Hawajach. Świadkiem zdarzenia była ośmioletnia córka zmarłej, która zeznała policji, że sprawcą morderstwa był jej ojciec - były mąż Theresy, Jason Cachuela. 44-latek w dalszym toku śledztwa został odnaleziony martwy w swoim samochodzie. Jak czytamy w portalu, po postrzeleniu byłej żony prawdopodobnie targnął się na swoje życie. 

Zobacz wideo Kryminalne historie, które natchnęły reżyserów

Hawajska influencerka zastrzelona przez byłego męża. Na oczach ośmioletniego dziecka

Do zdarzenia doszło zaledwie dwa tygodnie po tym, jak Theresa sądownie wydała zakaz zbliżania się do męża, oskarżając go o molestowanie i prześladowanie. We wniosku o wydanie zakazu zbliżania się napisała, że mężczyzna wielokrotnie jej groził, że się zabije, próbował włamać się do domu, a nawet przykładał nóż do jej gardła. Matka Theresy, Lucita Ani-Nihoa, przekazała dla portalu Hawaii News Now, że prośby jej córki o aresztowanie mężczyzny były ignorowane. "Już kilka razy próbowała powiedzieć policjantom o wszystkich sytuacjach (...). Groził, że ją zabije" - tłumaczy. Matka zmarłej ma za złe policji, że nie potraktowała skarg jej córki poważnie. "Nigdy go nie aresztowali, a wiedzieli, że ma broń i jej groził. Sąd się za nią nie wstawił. System ją zawiódł. A teraz jej nie ma" - ocenia gorzko Lucita Ani-Nihoa.

Influencerka zastrzelona przez byłego mężaInfluencerka zastrzelona przez byłego męża Influencerka zastrzelona przez byłego męża, fot. Tiktok @bunnybontiti

Świadkiem morderstwa była ośmioletnia córka zmarłej

Kobieta przekazała mediom, że córka Theresy - która była świadkiem tragicznego zdarzenia - wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. - Jej najmłodsza córka widziała to wszystko na własne oczy. Jest straumatyzowana (...). Ona w to nie wierzy. Nie wierzy, że jej mama odeszła. Ja też w to nie wierzę - mówi. Kuzyn Theresy, Terrell Scott, powiedział, że chce, aby została zapamiętała jako oddana mama oraz bizneswoman. 

Influencerka zabita przez mężaInfluencerka zabita przez męża Influencerka zabita przez męża, fot. Instagram @_bontiti_

Wiecie, że właśnie trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje? Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga! GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.