Kelly Clarkson przyłapana na ulicy. Paparazzi zrobili jej zdjęcia. "Nowa sylwetka jest efektem ciężkiej pracy"

Kelly Clarkson wróciła z nowym sezonem "The Kelly Clarkson Show". Paparazzi przyłapali ją pod budynkiem NBC. Widać, że bardzo schudła. Zmieniła także styl ubioru.

Kelly Clarkson od lat uchodzi za jedną z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek. Jej kariera rozpoczęła się wygraną "American Idol", po którego emisji pochwaliła się pierwszym singlem "A Moment Like This". Już wtedy mogła się pochwalić ogromnym sukcesem, ponieważ trafił on na 60. miejsce listy Billboard Hot 100, powoli wędrując aż do pierwszej pozycji. Jej kolejne utwory przyciągały kolejnych fanów, a ona otrzymała niepowtarzalną propozycję. Po zakończeniu emisji "The Ellen DeGeneres Show" NBC zaprosiło ją do prowadzenia własnego talk-show "The Kelly Clarkson Show". Ostatnio paparazzi przyłapali ją pod miejscem pracy. Można zauważyć, że bardzo się zmieniła.

Zobacz wideo Sablewska dostrzega pewien problem w bodypositive

Kelly Clarkson przeszła sporą metamorfozę

Kelly Clarkson nigdy nie przykuwała uwagi do tego, jak postrzegają ją ludzie. Kilka lat temu zdecydowała się jednak na rozpoczęcie znacznie bardziej aktywnego trybu życia i zaczęła zrzucać pierwsze kilogramy. Ostatnio zaczęła się coraz częściej pojawiać pod studiem NBC w Nowy Jorku, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Dostrzegli ją, gdy opuszczała miejsce pracy w dość niecodziennym dla niej stroju. Piosenkarka miała na sobie obcisłe spodnie oraz marynarkę, które podkreśliły jej figurę. Widać, że wciąż trzyma się postanowienia, a jej sylwetka bardzo się zmienia. Więcej nowych zdjęć Kelly Clarkson znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Kelly Clarkson się rozwiodła. Szykuje formę na powrót do randkowania 

W maju 2022 roku media obiegła informacja o tym, że Kelly Clarkson rozwiodła się z Brandonem Blackstockiem po pięciu latach małżeństwa. Według doniesień informatora Daily Mail, to właśnie między innymi te wydarzenia zmotywowały ją do dalszej pracy nad sylwetką. "Mówi się, że Kelly została popchnięta do zmian w wyglądzie po rozwodzie. Nie wiadomo, jak dokładnie wyglądał ten proces, ale to, jak wygląda jej sylwetka, jest efektem ciężkiej pracy, a nie operacji. Dobrze się odżywia i ćwiczy. Ma zespół ludzi, którzy pomagają jej w osiągnięciu celu" - przekazuje serwis, powołując się na osobę z otoczenia artystki.

Kelly Clarckson schudła. Przyłapali ją paparazziKelly Clarckson schudła. Przyłapali ją paparazzi east news

Kelly Clarckson na planie zdjęciowymKelly Clarckson na planie zdjęciowym Instagram @kellyclarkson

Więcej o:
Copyright © Agora SA