Ukraińskie linie lotnicze śmiało je*ią Putina. Stewardessa tańczy do piosenki Cypisa

Przedstawiciele ukraińskich linii lotniczych nie przebierają w środkach, aby wyrazić opinię na temat działań wojennych prezydenta Rosji. Na oficjalnym TikToku Ukraine International Airlines pojawił się filmik z dobrze znaną piosenką Cypisa.

Więcej o sytuacji w Ukrainie przeczytasz na Gazeta.pl

Cyprian Racicki, znany lepiej jako Cypis, pod koniec lutego wypuścił kawałek pod wiele mówiącym tytułem "Putin". Pełna wulgaryzmów piosenka jest wyrazem pogardy do Władimira Putina i agresji na Ukrainę, której świadkami jesteśmy już od ponad miesiąca. Utwór Cypisa niezwykle przypadł do gustu naszym wschodnim sąsiadom, a niedawno na TikToku popularny stał się filmik z ukraińskimi żołnierzami pląsającymi do słów "je*ać Putina", które słychać w refrenie. Trend podchwyciły także ukraińskie linie lotnicze.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o sytuacji w Ukrainie

Hanna Lis, Małgorzata KożuchowskaHanna Lis o sytuacji na Ukrainie. Inne gwiazdy też zabrały głos

Stewardessa ukraińskich linii lotniczych tańczy do piosenki Cypisa

Piosenka Cypisa niestety nie ma szans reprezentować Polski na tegorocznej Eurowizji ani stać się hitem rozgłośni radiowych, za to z powodzeniem rozprzestrzenia się w internecie. Na YouTubie została odtworzona już niemal dziewięć milionów razy, a także stała się tłem licznych tiktokowych filmików. Przypadła do gustu również Ukraine International Airlines, których prowadzone z humorem konto obserwuje już ponad 400 tys. osób.

Na zamieszczonym przez linie lotnicze wideo widać stewardessę, która rozpoczyna standardową procedurę wskazywania, gdzie znajdują się wyjścia awaryjne. Kobieta nie znajduje się jednak w samolocie, a pod drogowskazem z nietypowymi kierunkami.

W ch*j, znów w ch*j i do Rosji w ch*j - czytamy na tablicy.

W tle słychać piosenkę Cypisa, a stewardessa po chwili zaczyna tańczyć.

POV: Demonstracja bezpieczeństwa wskazuje rosyjskiemu okrętowi kierunki, w których może się udać - brzmi podpis filmiku.

ABW sprawdza PakistańczykaABW sprawdza Pakistańczyka

Odważny filmik polubiło już 88 tys. osób, a wśród tysięcy komentarzy przebijają się przede wszystkim te z krótkim komunikatem - "chwała Ukrainie".

Więcej o: