Orlando Bloom spotkał się z ukraińskimi dziećmi. Poruszające zdjęcia

Orlando Bloom razem z organizacją UNICEF wyleciał do Mołdawii, gdzie spotkał się z ukraińskimi dziećmi, które z powodu rosyjskiej agresji musiały opuścić swoją ojczyznę i bliskich. Na Instagramie opublikował zdjęcia ze spotkania, które chwytają za serce.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Orlando Bloom nie jest obojętny na krzywdę i cierpienie najmłodszych. Hollywoodzki gwiazdor wykorzystał zasięgi i na Instagramie zaapelował do fanów o przyłączenie się do pomocy na rzecz ukraińskich uchodźców. Opublikował zdjęcie ze spotkania z najmłodszymi w Mołdawii, a przez internautów natychmiast został okrzyknięty bohaterem. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazdy murem za Ukrainą. Wspierają obywateli i wyrażają swój gniew. "Zachód musi powstrzymać Putina"

Zobacz wideo Pojedynek taneczny i inne żarty słowackich policjantów z dziećmi uciekającymi z Ukrainy

Orlando Bloom poleciał do Mołdawii. Aktor spotkał się z ukraińskimi dziećmi 

Orlando Bloom od 2007 roku jest związany z organizacją UNICEF, której jest również ambasadorem. Na Instagramie poinformował fanów, że obecnie przebywa w Mołdawii, gdzie udało mu się spotkać z najmłodszymi fanami i ich bliskimi, którzy na własnej skórze odczuli skutki wojny w Ukrainie. Przeglądając zdjęcia, można zauważyć, że aktor chociaż przez moment dał dzieciom chwilę ukojenia i oderwania uwagi od tego, co dzieje się w ich kraju.

Od początku wojny na Ukrainie niemal co sekundę dziecko staje się uchodźcą. Jestem w Mołdawii z UNICEF i spotykam się z rodzinami, które zostały zmuszone zostawić wszystko w poszukiwaniu bezpieczeństwa - napisał aktor.

Bloom wykorzystał okazję i zaapelował do fanów, by przyłączali się do oficjalnych zbiórek na rzecz pomocy dla Ukraińców. Sam udostępnił również zbiórkę UNICEF. 

 

W komentarzach internauci tłumnie dziękowali mężczyźnie za okazanie Ukrainie wsparcie, nazywając go bohaterem. Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, gdy aktor apeluje o pomoc dla ukraińskiej społeczności. Podobnie zachowywał się w 2016 roku, gdy odwiedził Donbas. 

Artystka od kiedy został ojcem, nie może bezczynnie patrzeć na cierpienie i smutek dzieci. 26 sierpnia 2020 roku Orlando Bloom i Katy Perry przywitali na świecie córkę Daisy Dove Bloom (aktor ma jeszcze syna z poprzedniego związku z Mirandą Kerr) i jak sam przyznał w wielu wywiadach, ojcostwo zmieniło go na lepsze.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.