Macron jak Zełenski? Jego nowe zdjęcia pachną inspiracją. "Myśli, że jest w Kijowie. Stary, jesteś w Paryżu"

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia Emmanuela Macrona. Prezydent Francji jest na nich sportowo ubrany. Od razu pojawiły się skojarzenia z Wołodymerem Zełenskim. Internauci wyśmiali nachalne upodabnianie się do popularnego teraz w świecie polityka.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wołodymyr Zełenski jest dzisiaj bohaterem wolnego świata. Gdy amerykański wywiad doradzał mu przeniesienie swojej administracji do bezpieczniejszego Lwowa, prezydent odmówił. W nagranym później filmie wytłumaczył, że niezależnie od okoliczności będzie kierował obroną kraju z Kijowa. Swoją postawą zdobył powszechne uznanie. Prezydent Francji, Emanuel Macron poszedł chyba w podziwie o krok za daleko.

Emmanuel Macron na sportowo

Warto tutaj wspomnieć, że we Francji trwa właśnie kampania wyborcza. Wybory prezydenckie odbędą się 23 kwietnia. Chociaż urzędująca głowa państwa jest faworytem sondaży, to jednak nie zostawia kontrkandydatów daleko w tyle. PR-owcy Macrona z pewnością szukają sposobu na zdobycie dodatkowych punktów procentowych. Wydaje się jednak, że teraz przesadzili. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia mieszkańca Pałacu Elizejskiego. Prezydent jest na nich ubrany w bluzę z kapturem, dżinsy oraz zwykłe sportowe obuwie. Na dodatek Emmanuel Macron jest nieogolony. Według internautów chciał się upodobnić do Wołodymera Zełenskiego.

Macron myśli, że jest w Kijowie. Nie stary, jesteś w Paryżu. Nie zostałeś zbombardowany. Ty tylko złamałeś paznokieć.

W mediach społecznościowych nowa stylizacja prezydenta Francji jest szeroko komentowana. Większość Internautów uważa, że takie nachalne upodabnianie się do Zełenskiego jest nietrafione.

Powiedzieli mu, że będzie wyglądał seksownie. Nie panie Macron, taką robotę robi osobowość, a nie ubrania.
Chyba za dużo myślenia o zbliżających się wyborach. Żałosne.
Macron chciał się upodobnić do Zełenskiego, ale zdecydowanie przesadził.

Przemianę Emmanuela Macrona skomentowała na Twitterze również dziennikarka Polsatu, Agnieszka Gozdyra.

Macron, nigdy nie będziesz Zełenskim.

Niezależnie od tego, co myślimy o zachowaniu prezydenta Francji, faktem jest, że Wołodymyr Zełenski to dzisiaj najpopularniejszy polityk na świecie.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.