Telewizje biją się o prawa do serialu z Wołodymerem Zełenskim. Wiemy, gdzie możecie obejrzeć "Sługę narodu"

Światowe stacje walczą o zdobycie prawa do pokazywania serialu z Wołodymerem Zełenskim. Obecnie "Sługę narodu" można oglądać za darmo w Polsce na popularnej platformie.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wołodymyr Zełenski wyrasta na prawdziwego bohatera Ukrainy. Gdy Amerykanie namawiali go, by ewakuował się z Kijowa i przeniósł swoją administrację do bezpieczniejszego Lwowa, ten odmówił. W nagranym później filmie mówił, że zamierza zostać w stolicy niezależnie od okoliczności i stamtąd kierować działaniami wojskowymi. Prezydent Ukrainy zanim wszedł do świata polityki był komikiem. Występował w bardzo popularnym serialu "Sługa narodu". Teraz światowe telewizje walczą o prawa do emisji tej produkcji.

Zobacz wideo Zełenski apeluje o przyjęcie Ukrainy do Unii Europejskiej

Telewizje biją się o prawa do serialu z Zełenskim

Wołodymyr Zełenski zaczynał swoją karierę w odnoszącej sukcesy grupie kabaretowej. Komik zyskał popularność i został zaproszony do udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Przyszły prezydent rozkochał w sobie widzów i wygrał cały program. W 2015 roku dostał główną rolę w "Słudze narodu". Co ciekawe w produkcji zagrał nauczyciela, który zbiegiem okoliczności zostaje wybrany na prezydenta Ukrainy. Teraz, gdy Zełenski stał się bohaterem, światowe telewizje walczą o prawa do emisji tego serialu. Jednak w tym momencie wszystkie odcinki można legalnie obejrzeć na platformie YouTube. Wiadomo, że dotychczasowy dystrybutor serialu prowadzi zaawansowane rozmowy z brytyjską stacją telewizyjną Channel 4. Najprawdopodobniej do sprzedaży dojdzie lada moment, trzeba więc spieszyć się z obejrzeniem "Sługi narodu".

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.