Władimir Putin poważnie chory? Brytyjskie media spekulują. To nagranie mówi wiele

Władimir Putin skrzętnie ukrywa wszystkie informacje na temat swojego życia prywatnego. Na próżno znaleźć w mediach nawet informacje o jego aktualnym stanie zdrowia. Mimo to eksperci znaleźli nagranie, na którym prezydent dość specyficznie wygląda. Podejrzewają chorobę Parkinsona.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Media od wielu lat śledzą mowę ciała i ruchy prezydenta Federacji Rosyjskiej. Teraz eksperci postanowili przyjrzeć się bliżej nagraniu, na którym widać Władimira Putina. Objawy, które były widoczne na wideo, m.in.: drżenie ręki, niepewny chód czy dziwny grymas na twarzy doprowadziły specjalistów do wniosku, na co może chorować były oficer radzieckiego wywiadu.

Zobacz wideo Władimir Putin pławi się w luksusie. Dyktatorowi niczego nie brakuje...

Na co choruje Władimir Putin? Eksperci są jednomyślni

Brytyjski tabloid "The Sun" poinformował, w jakim stanie zdrowia może być obecnie prezydent Rosji. Dziennikarze przyglądali się mowie ciała Władimira Putina podczas wystąpień publicznych oraz rozmawiali z ekspertami, którzy stwierdzili, że polityk może cierpieć na chorobę Parkinsona. Objawy, które są bardzo charakterystyczne dla zaburzenia to: drżenie ręki, niepewny chód czy specyficzny grymas na twarzy. Warto dodać, że kiedyś prasa pisała także o depresji, którą miał przejść swego czasu Władimir Putin. Jest ona często zaliczana do dolegliwości współistniejących. 

 

Do plotek na temat stanu zdrowia prezydenta Federacji Rosyjskiej postanowił się odnieść Kreml. Rzecznik prasowy, Dmitrij Pieskow, zaprzeczył sensacyjnym wiadomościom opublikowanym przez "The Sun" oraz podkreślił, że dyktator nie ma żadnych problemów zdrowotnych. Jaka jest prawda, możemy tylko domniemywać, ponieważ od lat były oficer radzieckiego wywiadu strzeże wszystkich tajemnic. Do dziś media nie wiedzą, jak wygląda dokładnie jego rodzina. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.