Monika Miller zaatakowana w sieci. "Zbombardują moje miasto i rozstrzelają mi rodzinę"

Monika Miller wyznała w "Dzień Dobry TVN", że padła ofiarą hejtu z powodu ukraińskiego pochodzenia. Gwiazda jest załamana psychicznie i musi przyjmować odpowiednie leki.

Więcej informacji na temat wojny w Ukrainie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Polacy od początku rosyjskiego ataku pomagają wschodnim sąsiadom. Tłumnie ofiarowują wsparcie w różnej postaci. Wydaje się więc, że jako naród zdajemy egzamin z człowieczeństwa. Zdarzają się jednak w naszym kraju przejawy agresji wobec Ukraińców. Monika Miller wyznała, że dostaje mnóstwo wrogich wiadomości.

Zobacz wideo Policjant zaopiekował się dzieckiem Ukrainki

Monika Miller jest hejtowana, bo ma ukraińskie pochodzenie

Wnuczka byłego premiera urodziła się w Kamieńcu Podolskim, jej mama pochodzi z Ukrainy. Wojna za naszą wschodnią granicą dotyka ją w szczególny sposób. Niestety, wiele osób zamiast okazać wsparcie, atakuje ją. O hejcie opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Czytam komentarze, że to wstyd, że jestem Ukrainką, że nie powinnam się wypowiadać w temacie słuszności działań chociażby niektórych influencerów, bo Polska to nie jest mój kraj i powinnam być wdzięczna, że Polacy pomagają Ukraińcom. W skrócie komunikat jest taki, że jak coś mi się nie podoba, to mam wracać do swojego kraju, bo i tak zbombardują moje miasto i rozstrzelają mi rodzinę. Zresztą, ludzie piszą mi wprost, że mam wracać do Ukrainy, bo jakby coś mi się stało, to nikomu nie byłoby żal. Mam całą skrzynkę zapełnioną takimi wiadomościami.

Zmasowany atak na Monikę Miller odbił się na jej zdrowiu psychicznym. Gwiazda przyznała, że musiała sięgnąć po leki.

Rezygnuję z mediów społecznościowych. Odwołałam wiele wywiadów, które wcześniej były zaplanowane. Ale psychicznie nie wytrzymam tego już. Jestem na mocnych lekach, o czym powiedziałam publicznie, oczywiście odzew był taki, że powinnam się zaćpać. Boję się już zabierać głos w jakiejkolwiek sprawie.

POLECAMYInternet zalała propaganda z Kremla. "Łączą starą narrację z nową". Jak się nie nabrać? [RADY EKSPERTA]

Plotek.pl jest serwisem rozrywkowym. Wciąż jednak pamiętamy i myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wiadomości na temat Ukrainy

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.