Czy istnieje zodiakalna bratnia dusza? Te znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciela

Niektóre znaki zodiaku mogą być sobie szczególnie bliskie. Sprawdź, które najbardziej nadają się na twoją bratnią duszę. Z nimi można zbudować prawdziwą przyjaźń.

Więcej horoskopów znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Wśród znaków zodiaku są takie, które wyjątkowo do siebie pasują. Niektóre z nich się przyciągają, inne są dla siebie stworzone pod względem związku. Lecz czy istnieją tak dopasowane znaki, które mogą być bratnimi duszami i zbudować prawdziwą przyjaźń? Okazuje się, że tak. Te osoby mają na to duże szanse.

Zobacz wideo Horoskop na marzec - skorpion

Czy istnieje zodiakalna bratnia dusza? Te znaki zodiaku to najlepszy materiał na przyjaciela

Baran

Baran ma odważną osobowość, a do grupy przyjaciół wprowadza dużo energii i przygody. Potrafi się przyjaźnić i jest zabawny, choć unika ciągłego umawiania się. Woli spotkania raz na jakiś czas, lecz dużo od siebie daje. Najlepsi przyjaciele dla Barana: Bliźnięta, Lew, Strzelec, Waga, Wodnik.

Byk

Byk należy do jednego z najbardziej wiernych i oddanych przyjaciół. To wyróżnia go na te innych znaków zodiaku. Wnosi do relacji swoje mocne zaangażowanie. Kiedy przyjaciel potrzebuje pomocy, może się do niego zwrócić o każdej porze. Jest w tym autentyczny i dobrze mieć go przy sobie. Najlepsi przyjaciele dla Byka: Panna, Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby

Bliźnięta

Bliźnięta często są duszami towarzystwa. Lubią rozkręcać imprezę, inicjują ciekawe rozmowy. To dlatego ludzie dobrze czują się w towarzystwie osób spod tego znaku. Chętnie przyjmują wszelkie zaproszenia od przyjaciół. Można się z nimi rozerwać. Najlepsi przyjaciele dla Bliźniąt: Waga, Wodnik, Baran, Lew, Strzelec

Rak

Rak wyróżnia się tym, że jest przyjacielem, o którym każdy marzy - ciepły i życzliwy. Ma wielkie serce, a inni czują tę energię. Gdziekolwiek się pojawi, roztacza wokół siebie aurę dobra. Nie zapomina o przyjaciołach. Najlepsi przyjaciele dla Raka: Skorpion, Ryby, Byk, Panna, Koziorożec

Lew

Lew uznawany jest za najbardziej szczęśliwą osobę spośród wszystkich znaków zodiaku. Dla niego szklanka zawsze jest do połowy pełna, wszędzie dostrzega pozytywne strony. Najlepsi przyjaciele dla Lwa: Strzelec, Baran, Bliźnięta, Waga, Wodnik

Panna

Panna zazwyczaj nie otacza się przyjaciółmi, a woli mieć ich jak najmniejsze grono. Osoba spod tego znaku jest dość zachowawcza i spokojna. Przy swoich najbliższych przyjaciołach rozluźnia się w kilka minut i bywa nawet ekscentryczna. Najlepsi przyjaciele dla Panny: Koziorożec, Rak, Skorpion, Ryby, Byk

Waga

Waga należy do towarzyskich osób, jest też ochoczo nastawiona na przygody. W grupie przyjaciół często przejmuje rolę lidera, lecz nie ma złych intencji. Nie chce się rządzić, ale ma umiejętności kierownicze i umie udzielać dobrych rad. Najlepsi przyjaciele dla Wagi: Wodnik, Strzelec, Baran, Bliźnięta, Lew.

Skorpion

Przy Skorpionie można się otworzyć, jak przy nikim innym. To godny zaufania znak zodiaku. Zawsze ma czas dla przyjaciół, którzy są dla niego bardzo ważni. Nie krytykuje i nie ocenia bliskich mu osób. Najlepsi przyjaciele dla Skorpiona: Ryby, Koziorożec, Rak, Panna, Byk.

Strzelec

Strzelec jest tą osobą, która wprawia innych w dobry nastrój. Jest wesoły i przezabawny. Zawsze żądny przygód i otwarty na nowe doświadczenia. Lubi robić nowe rzeczy i trudno go do czegoś zrazić. Najlepsi przyjaciele dla Strzelca: Waga, Wodnik, Baran, Bliźnięta, Lew.

Koziorożec

Koziorożec należy do najbardziej zorganizowanych osób. Choć nie przejmuje roli lidera grupy, często staje się tzw. prawą ręką. Bywa, że osoba spod tego znaku organizuje wspólne wypady i spędzenie czasu. Najlepsi przyjaciele dla Koziorożca: Ryby, Skorpion, Rak, Panna, Byk.

Wodnik

Wodnik jest niezawodny, jeśli potrzebujesz rozwiązać jakiś problem. Jest lojalny. Nie lubi sam nakręcać dramatów, za to, jeśli chodzi o pomoc - zawsze można na niego liczyć. Można się wypłakać na jego ramieniu. Najlepsi przyjaciele dla Wodnika: Strzelec, Waga, Baran, Bliźnięta, Lew.

Ryby

Ryby to znak, który bardzo pielęgnuje przyjaźnie. Osoby spod tego znaku angażują się, są opiekuńcze i zawsze sprawiają, że poczujesz się lepiej. Można liczyć na ich wsparcie w trudnych chwilach. Zawsze pocieszą. Najlepsi przyjaciele dla Ryb: Koziorożec, Skorpion, Rak, Panna, Byk.

Zobacz też: Horoskop dzienny 15 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.