Sylwia Przybysz zachwyca nie w jednej, a w trzech sukniach ślubnych. Ciężko oderwać wzrok

Sylwia Przybysz w minioną sobotę wyszła za Jasia Dąbrowskiego. Para zachwycała, ale to Sylwia była gwiazdą dnia i zaprezentowała się gościom w aż trzech sukniach ślubnych.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski od lat tworzą udany związek. Owocem miłości pary są dwie córki - Nela i Pola, które przejęły media społecznościowe influncerów. Od kilku miesięcy Sylwia i Jasiek rodzicielstwo łączyli z budową wspólnego domu oraz intensywnymi przygotowaniami do ślubu. Ten ostatni podpunkt wreszcie mogą skreślić z listy, bowiem 25 czerwca ich związek przeszedł na kolejny poziom i oficjalnie zostali małżeństwem.

Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Sylwia Przybysz w sukni ślubnejSylwia Przybysz w sukni ślubnej Instagram @zaklinatadinh_official

Sylwia Przybysz w kolejnych ślubnych stylizacjach

Wygląda na to, że Sylwia Przybysz ukochała sobie jeden konkretny krój sukni ślubnej. Już podczas pierwszego tańca mogliśmy ją podziwiać w drugiej stylówce, która choć miała podobną spódnicę, nieco się różniła. Tym razem postawiła na koronkowe kwieciste zdobienia na górze okraszone pierzastym dekoltem.

Sylwia Przybysz w sukni ślubnejSylwia Przybysz w sukni ślubnej Instagram @zaklinatadinh_official

Sylwia Przybysz w sukni ślubnejSylwia Przybysz w sukni ślubnej Instagram @zaklinatadinh_official

Po "pierwszym tańcu" przyszedł czas na kolejną kreację. Tym razem zmianie uległa całość, choć kolor pozostał wciąż ten sam. Sylwia zmieniła spódnicę na tiulową z krótkim przodem, dzięki czemu zyskała większą swobodę ruchów w tańcu, a jednocześnie zachowała ślubny szyk. Modyfikacji uległa również góra - bogate zdobienia gorsetu zamieniono na jedną lekką, ale bardzo efektowną aplikację.

Nie ulega wątpliwości, że tego dnia wszystkie oczy były zwrócone na przepiękną pannę młodą. Jasiowi i Sylwii życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia i aby zawsze patrzyli na siebie z tak ogromną miłością, jak do tej pory.

Więcej o: