Sylwia Przybysz zachwyca nie w jednej, a w trzech sukniach ślubnych. Ciężko oderwać wzrok

Sylwia Przybysz w minioną sobotę wyszła za Jasia Dąbrowskiego. Para zachwycała, ale to Sylwia była gwiazdą dnia i zaprezentowała się gościom w aż trzech sukniach ślubnych.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski od lat tworzą udany związek. Owocem miłości pary są dwie córki - Nela i Pola, które przejęły media społecznościowe influncerów. Od kilku miesięcy Sylwia i Jasiek rodzicielstwo łączyli z budową wspólnego domu oraz intensywnymi przygotowaniami do ślubu. Ten ostatni podpunkt wreszcie mogą skreślić z listy, bowiem 25 czerwca ich związek przeszedł na kolejny poziom i oficjalnie zostali małżeństwem.

Zobacz wideo Młodsza córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego reaguje na narodziny siostry

Nicole KidmanNicole Kidman kończy 55 lat. Od początku kariery przeszła ogromną metamorfozę

Sylwia Przybysz w sukni ślubnejSylwia Przybysz w sukni ślubnej Instagram @zaklinatadinh_official

Sylwia Przybysz w kolejnych ślubnych stylizacjach

Wygląda na to, że Sylwia Przybysz ukochała sobie jeden konkretny krój sukni ślubnej. Już podczas pierwszego tańca mogliśmy ją podziwiać w drugiej stylówce, która choć miała podobną spódnicę, nieco się różniła. Tym razem postawiła na koronkowe kwieciste zdobienia na górze okraszone pierzastym dekoltem.

Sylwia Przybysz w sukni ślubnejSylwia Przybysz w sukni ślubnej Instagram @zaklinatadinh_official

Sylwia Przybysz w sukni ślubnejSylwia Przybysz w sukni ślubnej Instagram @zaklinatadinh_official

Sylwia Przybysz i Jan DąbrowskiSylwia Przybysz ujawniła szczegóły ślubu. Zaskakujące, czego nie mogło zabraknąć

Po "pierwszym tańcu" przyszedł czas na kolejną kreację. Tym razem zmianie uległa całość, choć kolor pozostał wciąż ten sam. Sylwia zmieniła spódnicę na tiulową z krótkim przodem, dzięki czemu zyskała większą swobodę ruchów w tańcu, a jednocześnie zachowała ślubny szyk. Modyfikacji uległa również góra - bogate zdobienia gorsetu zamieniono na jedną lekką, ale bardzo efektowną aplikację.

Nie ulega wątpliwości, że tego dnia wszystkie oczy były zwrócone na przepiękną pannę młodą. Jasiowi i Sylwii życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia i aby zawsze patrzyli na siebie z tak ogromną miłością, jak do tej pory.

Więcej o: