Margarita miała sen o zaręczynach. Fani wywołali do odpowiedzi jej chłopaka. Padła data

Margarita czuje, że to już czas, aby stanąć na ślubnym kobiercu? Influencerka podzieliła się zabawnym filmikiem, w którym żartuje z tego, jak bardzo marzy o pierścionku zaręczynowym.

Więcej o gwiazdach internetu przeczytasz na Gazeta.pl.

Margarita, znana na TikToku jako margaret__is i ukrywający się pod pseudonimem pod.wieczorek Szymon, od pewnego czasu tworzą jedną z influencerskich par. Obydwoje są znani z ogromnego poczucia humoru i często pojawiają się razem na tiktokowych filmikach. Mimo że Margarita przedstawiła Szymona oficjalnie jako swojego chłopaka dopiero w połowie marca tego roku, zażartowała, że czeka już na oświadczyny od ukochanego.

Zobacz wideo Margarita w "Liście Plotka"

Chłopak Margarity odpowiada, kiedy się oświadczy

Influencerka na Instagramie i TikToku podzieliła się filmikiem, na który nabrało się wielu fanów. Margarita prezentuje na nim pierścionek na serdecznym palcu i tańczy z radości, gdy w tle wybrzmiewa marsz weselny Mendelssohna. Po paru sekundach okazuje się jednak, że cała sytuacja była tylko snem tiktokerki, z którego wyrwał ją dźwięk budzika.

Internauci pisali w komentarzach, że już spieszyli z gratulacjami, zanim obejrzeli wideo do końca. Z racji tego, że influencerka oznaczyła w poście ukochanego, fani Margerity postanowili wywołać Szymona do tablicy i zapytać, kiedy naprawdę planuje poprosić ją o rękę.

30 lutego się oświadczam - odpisał rozbawiony.

Zarówno Margerita, jak i Szymon obrócili całą sytuację w żart i raczej nic nie wskazuje na to, aby szybko planowali ogłosić datę ślubu. Ale kiedy to w końcu nastąpi, influencerka ma już przygotowaną odpowiednią reakcję.

Margarita, choć na TikToku publikuje od dłuższego czasu, ogromną popularność zyskała w ostatnim czasie za sprawą relacji z wojny w Ukrainie. Pochodząca z tego kraju influencerka sama przyjechała do Polski w 2014 roku, jednak w jej ojczyźnie cały czas pozostali rodzina i znajomi. Mimo że bardzo boi się o bliskich, a sporo z jej filmików dotyczy sytuacji w kraju, Margarita na szczęście nie traci całkowicie dobrego humoru i nadal rozbawia na TikToku ponadmilionową widownię.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.