Znana influencerka broni Kamila ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Znają się z podstawówki

Nadia Długosz, która przez wiele lat współprowadziła youtube'owy kanał "Beksy", przyznała, że jest fanką "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Influencerka wyjawiła również, że chodziła do szkoły z uczestnikiem siódmej edycji programu.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl.

Przekłamania w telewizyjnym montażu to coś, na co uczestnicy programów narzekają dość często. "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie jest tu wyjątkiem. W siódmej edycji głos w tej sprawie zdążyła zabrać już Dorota, która ma do produkcji żal, że w odcinkach nie przedstawiono m.in., czym się zajmuje. A fanom często zdarza się oceniać uczestników wyłącznie na podstawie tego, co widzą na ekranie. W obronie Kamila, który również bierze udział w emitowanym obecnie siódmym sezonie, stanęła Nadia Długosz.

Zobacz wideo Nadia Długosz o wadach i zaletach

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Nadia Długosz broni Kamila

Influencerka niespodziewanie podzieliła się na InstaStories informacją, że matrymonialne show emitowane w TVN0ie jest jej "guilty pleasure", do której niechętnie się przyznaje. Tym razem Długosz ma również jeszcze jeden powód, aby śledzić odcinki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak wyznała, Kamil to jej dobry znajomy z dawnych lat.

Mój kumpel z podstawówki i gimnazjum jest w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" - napisała na InstaStories.

Nadia Długosz postanowiła także odpowiedzieć z góry na negatywne komentarze, które mogą pojawić się na temat uczestnika i zapewniła, że Kamil jest bardzo dobrą osobą. Niezależnie od tego, w jaki sposób zostanie przedstawiony w programie.

Niezależnie od montażu i ewentualnych komentarzy gwarantuję,  Kamil to był super kumpel i bardzo dobry człowiek - dodała.

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udostępnił u siebie InstaStories Długosz i podziękował jej za miłe słowa.

InstaStories Kamila i Nadii DługoszInstaStories Kamila i Nadii Długosz instagram.com/@borkowski.94

O Nadii Długosz głośno zrobiło się w 2015 roku, gdy na YouTubie pojawiły się kanał "Beksy", który współprowadziła z Aleksandrą Nowak. Dziewczyny współpracowały wówczas z grupą Abstrachuje, do której należał prowadzony przez nie kanał. Po kilku latach Nowak odeszła z "Beksy", a w 2021  zrezygnowała także Długosz. Obecnie Nadia ma własny kanał na YouTubie, a na Instagramie obserwuje ją 700 tys. osób. Ostatnio zrobiło się o niej głośno za sprawą nietypowej zbiórki na pomoc Ukrainie. Długosz za wpłaty wysyłała bowiem zdjęcia swoich stóp.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.