Nie żyje Lil Bo Weep. Australijska youtuberka miała zaledwie 22 lata. Niedawno podzieliła się przykrą informacją

Australijska piosenkarka zmagała się z zaburzeniami psychicznymi i uzależnieniem. Lil Bo Weep odeszła 5 marca.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie żyje australijska piosenkarka i youtuberka Lil Bo Weep. O śmierci gwiazdy poinformmował jej ojciec w mediach społecznościowych, publikując chwytający za serce wpis. 

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Nie żyje australijska gwiazda. Lil Bo Weep zmagała się z depresją

Lil Bo Weep odeszła 5 marca w wieku zaledwie 22 lat. Przyczyna nie została ujawniona, jednak rodzina przekazała, że Winona Brooks od dłuższego czasu zmagała się z depresją, traumą, PTSD i uzależnieniem od narkotyków. W jednym z ostatnich opublikowanych przez siebie wpisów artystka wyznała, że rok wcześniej straciła dziecko.

Ciężko walczyła ze swoimi demonami, tak jak my wszyscy, ramię w ramię z nią i za każdym razem zbieraliśmy te połamane kawałki, ale nie była już w stanie dłużej walczyć. Straciliśmy ją - pisał ojciec Lil Bo Weep.

Ojciec Lil Bo Weep jest z niej dumny. Winona Brooks zmagała się w życiu z wieloma trudnościami.

Jako jej tata jestem z niej niezmiernie dumny, ponieważ jest moją bohaterką, moją córką i najlepszą przyjaciółką, którą tak bardzo kocham. Teraz już nie cierpi, a wszechświat chce odzyskać swojego anioła.

Winona Brooks w 2015 roku opublikowała pierwsze utwory na SoundCloudzie, rozpoczynając tym samym swoją karierę. Później przeniosła się na YouTube'a i Spotify. Jej ostatni utwór "PTSD" ukazał się w grudniu 2021 roku.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o: