Julia Kostera wbiła szpilę influencerom, którzy okłamują fanów. "Wpędzają ludzi w kompleksy". Pokazała wymowne zdjęcia

Julia Kostera postanowiła przypomnieć fanom, aby nie ufali wszystkiemu, co widzą w mediach społecznościowych. Na potwierdzenie swoich słów pokazała, jak za pomocą popularnych programów mogą zmienić się rysy twarzy.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Julia Kostera zaliczana jest grona najpopularniejszych influencerek w Polsce. Była członkini Teamu X stara się utrzymywać dobry kontakt z fanami i często dzieli się nimi ciekawostkami na swój temat. Jakiś czas temu 19-latka poruszyła ważny temat dotyczący zdrowia psychicznego i przyznała, że sama korzysta z pomocy specjalisty. Teraz postanowiła zaapelować do obserwujących ją internautów, aby z dużym dystansem podchodzili do informacji, a w szczególności zdjęć, które publikowane są w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Lista Plotka - najlepsze fragmenty

Julia Kostera o przerabianiu zdjęć na Instagramie: Nie ma ludzi idealnych

W najnowszym poście Julia Kostera zdradziła, że jakiś czas temu przestała korzystać z filtrów, które miały na celu poprawić jej wygląd. Przy okazji wprost napisała, co sądzi na temat osób, które ich używają i tym samym okłamują swoich odbiorców.

Przypominajka, że media społecznościowe często są zakłamane. Ja zrezygnowałam kompletnie z używania filtrów na InstaStories. Dużo influencerów używa filtrów do zdjęć, które zakłamują rzeczywistość i wpędzają w ten sposób ludzi w kompleksy. Zmieniają całkiem swoje twarze na twarze lalek. Pamiętajcie, że nie ma ludzi idealnych. Wyretuszowane zdjęcia, to nie jest prawda.

Na koniec zaapelowała do fanów, aby nauczyli się akceptować siebie i nie przejmować się kompleksami. Influencerka postanowiła również pokazać internautom, jak za pomocą popularnej aplikacji bardzo szybko można poprawić swój wygląd, jednocześnie całkowicie zmieniając rysy twarzy.

Julia KosteraJulia Kostera Screen: Instagram/@ juliakostera

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.