"Hotel Paradise". Nowa uczestniczka może nieźle namieszać w programie. Dziewczyny już ją oceniły

W "Hotelu Paradise" pojawiła się nowa uczestniczka. Panowie są pod wrażeniem jej urody. Co pozostałe dziewczyny sądzą na jej temat?

Więcej aktualnych informacji możesz przeczytać na stronie Gazeta.pl. 

Do tej pory miano najpiękniejszej mieszkanki rajskiego hotelu nosiła Karolina, o której względy walczyli niemal wszyscy panowie. W pewnym momencie sama zainteresowana przyznała, że jest to dla niej krępująca sytuacja i chciałaby, aby w programie pojawiła się nowa dziewczyna, która odwróci od niej uwagę mężczyzn. Wszystko wskazuje na to, że jej życzenie spełniło się szybciej, niż mogła przypuszczać. Nowa piękność natychmiast zawróciła w głowach męskiej części show.

Zobacz wideo „Hotel Paradise". Uczestniczki kopiują Klaudię El Dursi?!

"Hotel Paradise". Kim jest nowa uczestniczka randkowego show?

Eliza Milewska jest fotomodelką, a jej głównym zainteresowaniem jest sport. 19-latka może pochwalić się nie tylko niezwykłą urodą, ale również imponującym osiągnięciami w tenisie stołowym. Pomimo tego, że początkowo trener zapewniał jej rodziców, że ich córka nie nadaje się do tego sportu, to dzięki ogromnej determinacji osiągnęła duży sukces.

Jak sobie coś upatrzę, to będę zawzięcie w to szła. No i w końcu zaczęło mi coś tam wychodzić. Byłam wice mistrzynią Polski. W domu mam masę pucharów i medali - powiedziała Eliza.
 

To nie jedyne osiągnięcia pięknej brunetki. Dwa lata temu Eliza zdobyła bowiem tytuły Miss Krakowa Nastolatek 2020 i Miss Internautów Nastolatek Małopolski 2020. Nowa uczestniczka "Hotelu Paradise" do programu zgłosiła się, z nadzieją na dobrą zabawę i przeżycia przygody życia.

 

Patrząc po reakcjach panów, okazuje się, że 19-latka szybko odnajdzie partnera. Dziewczyna od samego początku nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony mężczyzn. Dostrzegły to inne uczestniczki, które wyczuły, że Eliza może stanowić dla nich konkurencję.

Bardzo ładna dziewczyna, ale młodziutka. 19 lat, a nie wygląda. Wydaje mi się to oczywiste, że Eliza jest zrobiona - powiedziała Klaudia podczas zapowiedzi kolejnego odcinka.

Już niebawem przekonamy się, jak potoczą się losy Eliza w randkowym show.

------

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.