"Hotel Paradise". Widzowie już wiedzą, która uczestniczka wyleci jako pierwsza. "Nawet nie chcą jej słuchać"

Za nami pierwszy emocjonujący odcinek "Hotelu Paradise". Widzowie są pewni, która uczestniczka odpadnie jako pierwsza. Wyróżnia się na tle pozostałych.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

21 lutego ruszyła piąta edycja "Hotelu Paradise". Uczestnicy zamieszkali na Panamie, gdzie powalczą o 100 tysięcy złotych, a także mają szansę poznać miłość życia. W tym sezonie czeka ich nowy element, jakim jest szansa do raju. Nowi mieszkańcy hotelu miewają trudności z zintegrowaniem z grupą, przez co ciężej im utworzyć pary. Wchodząc, otrzymają trzy skrzyneczki, które mogą ułatwić poszukiwanie drugiej połówki i utrzymanie się w show lub znacznie utrudnić zadanie.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o diecie w "Hotelu Paradise"

Ola jest kolejną uczestniczką piątej odsłony "Hotelu Paradise". Fanka motoryzacji i jazdy konnej przyznała, że jej hobby często budzą zaskoczenie u płci przeciwnej i nie może narzekać na brak zainteresowania. Jest samodzielna i uważa, że facetów "rajcuje" to, że potrafi naprawiać samochody.

Widzowie szybko zauważyli, że Ola jest jedną z najbardziej naturalnych uczestniczek i bardzo przypomina finalistkę trzeciej edycji show, czyli Bibi. Oprócz tego wydaje się być bardzo sympatyczna.

Nie jest taką typową insta girl, jak reszta lasek, ale wydaje się sympatyczna.
Trochę mi Bibi przypomina. Mają coś podobnego - piszą widzowie "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise". Ola może jako pierwsza odpaść - fani nie mają wątpliwości

Choć w komentarzach pod postem na Instagramie programu TVN7 nie brakuje komplementów, część fanów ma pewne obawy. Zauważyli, że póki co Ola jest najrozsądniejszą dziewczyną z edycji, ale może odpaść jako pierwsza. Pozostali uczestnicy nie chcieli słuchać, kiedy się przedstawiała.

Pewnie poleci pierwsza, mimo że najbardziej naturalna. Wygląda jakby miała więcej w głowie, niż reszta uczestniczek.
Nawet nie chcą jej słuchać, jak się przedstawia.
Jest bardzo taka wycofana. Mam wrażenie, że może się nie przebić w tym blond tłumie - martwią się fani.

Losy uczestników "Hotelu Paradise" można śledzić od poniedziałku do czwartku o 20.35 na Playerze i TVN7. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.