Jej syn chciał spotkać się z tatą w niebie. Pokazała, co spakował do torby. Internautka: To najsmutniejszy film, jaki widziałam

Amerykańska tiktokerka opublikowała bardzo wzruszający film. Internauci są zgodni, że jest to jedno z najsmutniejszych nagrań, jakie kiedykolwiek widzieli.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl. 

Pochodząca z Teksasu Ashley Irwin jest młodą mamą, która samotnie wychowuje dziecko. Kilka miesięcy temu jej mąż zmarł z powodu zatrzymania akcji serca. Wdowa na TikToku opowiada o żałobie oraz o tym, jak ze śmiercią taty radzi sobie jej syn. Jeden z opublikowanych na jej profilu filmów podbił serca internautów i błyskawicznie stał się viralem.

Zobacz wideo Doda chciała mieć dziecko z Majdanem? "Byłabym w stanie się poświęcić"

Poruszające nagranie amerykańskiej tiktokerki

Jakiś czas temu syn Ashley Irwin przyszedł do niej z zapakowaną torbą i powiedział, że następnego dnia czeka go daleka podróż. Zdziwiona kobieta myślała, że chłopiec ma na myśli wizytę w kościele. Syn jednak szybko wyjaśnił, o co mu chodzi.

Nie, ale myślę, że pan Bóg mi to wybaczy. Wybieram się do taty, do nieba.

Ta sytuacja tak bardzo ją wzruszyła, że kobieta postanowiła pokazać internautom, co synek spakował do torby.

Strój superbohatera. Ktoś chyba planuje ocalić świat tam, w niebie. Gwizdek. Piłka i rękawice do grania w baseball - wymieniała po kolei.

W pewnej chwili Ashley zaczęła płakać, ponieważ na dnie torby znalazła stary portfel swojego męża oraz nowy, który był wypełniony ich rodzinnymi fotografiami. Na koniec dodała, że syn obiecał, że z wyprawy przywiezie jej bukiet kwiatów. Zawsze jak wybierał się z tatą w podróż, wracał do niej z podarunkiem.

W komentarzach pod filmem internauci nie kryli wzruszenia i zgodnie przyznali, że jest to jedno z najsmutniejszych nagrań, jakie kiedykolwiek mieli okazję zobaczyć na TikToku. 

Bardzo wzruszające nagranie. Płakałam razem z tobą.
To jest najsmutniejszy film, jaki kiedykolwiek zobaczyłam. Trzymam kciuki za ciebie i twojego syna - napisali internauci. 

Do tej pory film obejrzało ponad pięć milionów użytkowników popularnej aplikacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.