"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia wciąż przeżywa słowa Tomka. To InstaStory mówi wszystko

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez długie tygodnie nie mogli wybaczyć Tomkowi wyrzucania żonie, że powinna schudnąć. Dla Julii moment ten bez wątpienia także był wyjątkowo przykry. Przypomniała o nim na długo po zakończeniu edycji z jej udziałem.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Nie ma chyba ani jednego widza "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który nie patrzyłby z niedowierzaniem w ekran telewizora podczas emisji odcinka szóstej edycji programu, kiedy Tomek skomentował wagę Julii. Uczestnik programu nie tylko powiedział żonie, że, jak wie ze zdjęć, kiedyś wyglądała lepiej, ale też, że gdyby schudła, to relacja między nimi znacznie by się poprawiła. Po takim ciosie ciężko byłoby uratować związek z dłuższym stażem niż kilkutygodniowy eksperyment w telewizji, dlatego małżeństwo Julii i Tomka praktycznie natychmiast się rozpadło. Uczestniczkę nadal zdają się boleć słowa byłego partnera, bo nie odmówiła sobie okazji, aby tę scenę z programu, komentowaną w "Gogglebox", przypomnieć na InstaStories.

Zobacz wideo Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Modowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pasModowe wpadki w rodzinie królewskiej. Arystokraci zaliczyli faux pas

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia przypomina słowa Tomka

Zachowanie Tomka w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" spotkało się z krytyką nie tylko ze strony fanów programu, ale także uczestników "Gogglebox. Przed telewizorem", którzy "zawodowo" komentują m.in. programy telewizyjne. Julia na InstaStories wstawiła niesławny fragment z rozmową z Tomkiem.

Tomek, myślisz, że będzie między nami lepiej, jak, krótko mówiąc, schudnę? - pyta zaskoczona Julia.

Twierdząca odpowiedź męża nie spotkała się z pozytywnym odbiorem Izy z "Gogglebox".

To spadaj na drzewo! Jakby mi facet powiedział, że jak ja schudnę... - grzmi uczestniczka programu.

Julia nie dodała do InstaStories żadnego komentarza, ale nietrudno domyślić się, że wsparcie ze strony uczestniczki "Gogglebox" bardzo ją ucieszyło. Niewykluczone też, że nadal przeżywa sytuację z Tomkiem, czemu zresztą trudno się dziwić, biorąc pod uwagę, jak mocno musiał zaboleć ją ten komentarz.

Marcelina Zawadzka sama remontowała mieszkanie. Jest przytulnie i bardzo kobiecoMarcelina Zawadzka sama remontowała mieszkanie. Jest przytulnie i bardzo kobieco

Na szczęście Julia ma to już za sobą, a od dłuższego czasu jest w nowym, szczęśliwym związku. Co więcej, ukochanego poznała dzięki udziałowi w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna, którego personaliów nie chce, póki co zdradzać, odezwał się do niej na Instagramie po tym, jak przeczytał artykuł na jej temat. Para na razie spotyka się na odległość, jednak planują już zamieszkać razem.

Więcej o: