Gwiazdy szaleją z fryzurami. Viki Gabor wprawiła fanów w osłupienie. "Ale cudowne włosy!"

Viki Gabor postanowiła poeksperymentować z fryzurą i zaprezentowała się z długimi blond pasemkami. Metamorfoza gwiazdy, choć chwilowa, zrobiła na fanach piorunujące wrażenie.

Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Viki Gabor, która zasłynęła dzięki spektakularnej wygranej na Eurowizji Junior podczas konkursu organizowanego w Polsce, nie zwalnia tempa. Od sukcesu gwiazdy minęły już ponad dwa lata, a Gabor systematycznie rozwija karierę. We wrześniu 2020 roku ukazała się debiutancka płyta wokalistki, a jesienią 2021 roku dwa nowe single - "Moonlight" i "Toxic Love". 14-latka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, szczególnie na TikToku, gdzie fani mogą być na bieżąco ze stylizacjami gwiazdy i czerpać od niej inspirację. Jeden z filmików dodanych pod koniec stycznia wywołał szczególne poruszenie - Viki Gabor pokazała się na nim z jasnymi włosami.

Zobacz wideo Co denerwuje Viki Gabor?

Euforia"Euforia" na twarzy. Brokatowe łzy i triki, które inspirują Young Leosie

Viki Gabor zachwyca fryzurą z blond pasemkami

Viki opublikowała krótki filmik, w którym wykonuje lyp sync do bardzo popularnego na TikToku kawałka "Hrs and Hrs" _spxdupsounds. To, co jednak najbardziej zwraca uwagę, to jasne pasemka włosów okalające twarz wokalistki. Od początku kariery Viki Gabor zawsze miała długie, ciemne włosy, które stały się już niemal jej znakiem rozpoznawczym. Mimo że niedawno zdecydowała się je lekko rozjaśnić, jak dotąd nie zdecydowała się na tak jasny blond. Okazuje się jednak, że z rozjaśnionymi pasemkami gwiazda wygląda równie zachwycająco - nie mają co do tego wątpliwości fani Viki, którzy zasypali ją komplementami.

Te blond pasemka to cudo.
Ale cudowne włosy!
Chyba nowy kolor włosów, pięknie w nich wyglądasz - piszą w komentarzach.

Luksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzachLuksusowe mieszkanie Zofii Ślotały. Gwiazda postawiła na styl glamour we wnętrzu

Z TikToka Viki trudno ocenić, czy pasemka, w których się zaprezentowała, to metamorfoza na stałe, czy tylko starannie ukryte doczepy. Na kolejnych filmikach widać już, że wokalistka zdecydowała się na zmianę jedynie tymczasowo. Eksperyment z fryzurą okazał się jednak wyjątkowo udany.

Już niebawem na Viki czeka więcej zmian fryzur i spektakularnych metamorfoz. Polsat ogłosił, że wokalistka wystąpi w nadchodzącej szesnastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", która zadebiutuje wiosną 2022 roku.

Więcej o: