Czy egzotyczna podróż Friza była dobrym pomysłem? Youtuber podzielił się wrażeniami. "Jest dużo nagłych problemów"

Po krótkiej nieobecności Friz powrócił do świata mediów społecznościowych. Na Instagramie opublikował pierwszą relacją z podróży po Afryce i zdradził, co sądzi na temat całego wyjazdu.

Więcej informacji o znanych influencerach przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

19 stycznia Friz wraz z kolegą z Ekipy, Jakubem Pateckim wyruszył w trwającą 20 dni podróż. Przed wyjazdem pożegnał się z fanami i zapowiedział, że w związku z utrudnionym dostępem do internetu nie będzie na bieżąco publikować żadnych zdjęć ani filmów w mediach społecznościowych. Okazało się jednak, że przerwa od nagrywania nie trwała zbyt długo. Na Instagramie Friza pojawił się krótki film, w którym youtuber podzielił się z internautami spostrzeżeniami dotyczącymi pobytu w Afryce.

Paweł i Franka M jak miłość"M jak miłość". Paweł niedługo bierze ślub. Pamiętacie jego poprzednie partnerki?

Zobacz wideo Friz zachwyca się lotniskiem w Helsinkach. Zdradził cel podróży

Czy Friz jest zadowolony z wyjazdu?

Z opublikowanej na Instagramie relacji fani mogli dowiedzieć się, jak Friz i Patec spędzają czas podczas wyjazdu. Założyciel Ekipy wyznał, że podróż była strzałem w dziesiątkę. Youtuber jest zachwycony zarówno widokami, jak i przygodami, które spotykają go po drodze.

Jest u nas 23:00, a o 5:00 wstajemy, więc szybko nagram, co się da. Ciekawostka, patrzę w niebo i widzę drogę mleczną. Tu jest tak pięknie, niesamowite […]. Doświadczenie na całe życie, naprawdę niesamowity trip - powiedział Friz.

Youtuber zdradził również, że nie obyło się bez problemów, które na szczęście udało się szybko rozwiązać. 

Ciekawe rzeczy tu się dzieją. Jest dużo takich nagłych problemów, ale rozwiązujemy je i jest fajnie. Żyjemy i jest git - dodał.

Oprócz relacji na Instagramie Friza pojawiło się również pierwsze zdjęcie z wyjazdu. Uśmiechnięty youtuber pozuje na tle zapierających dech w piersiach widoków.

Wreszcie złapaliśmy jakikolwiek zasięg - napisał Friz.
 

W komentarzach fani nie kryją zachwytu i z niecierpliwością czekają, aż założyciel Ekipy opublikuje więcej zdjęć i filmów z podróży.

Natalia Siwiec w TurcjiNatalia Siwiec pojechała zaszaleć w Turcji, ale coś poszło nie tak

Więcej o: