Pamiętacie Barbarę Kwarc z "Klatki B"? Zniknęła z internetu, ale znalazła nowy sposób na życie

Dekadę temu nikt jeszcze nie słyszał o Wersow, a niekwestionowaną królową polskiego internetu była Barbara Kwarc. Chociaż prowadzony przez nią "Baśka Blog" nie pojawia się już od kilku lat, Barbara cały czas odcina kupony od popularności.

Więcej o gwiazdach internetu przeczytasz na Gazeta.pl

W 2009 roku premierę miał polski paradokument "Klatka B", horror z elementami komedii stworzony przez Bartłomieja Szkopa. Ukazująca się w internecie produkcja pokazywała ówczesną rzeczywistość oczami mieszkańców jednego z wrocławskich bloków. Serial przyniósł popularność Barbarze Rogowskiej, występującej w serialu jako Barbara Kwarc, która rok później razem ze Szkopem stworzyła własny internetowy projekt pod nazwą "Baśka Blog". Filmiki z przygodami i refleksami Barbary stały się hitem YouTube'a i do dziś obejrzano je łącznie ponad 140 mln razy. Ostatni filmik na kanale ukazał się sześć lat temu, jednak słuch po Baśce nie zaginął. Jak się okazuje, była gwiazda internetu zarabia obecnie występując na eventach i jeżdżąc po klubach.

Ewa Mrozowska, Mateusz 'Big Boy' BorkowskiJak mieszkają gwiazdy "Gogglebox"? Jest i glamour i po góralsku

Co dziś robi Barbara Kwarc?

Kwarc została zaproszona, aby promować galę MMA VIP 4, a przy okazji konferencji udzieliła wywiadu dziennikarce TV Reklama. W rozmowie nie ukrywała, że robi to dla pieniędzy, a sam sport kompletnie jej nie interesuje. Gwiazda internetu powiedziała także, że korzysta z dawno zdobytej popularności, aby zarabiać na życie. 

Jeżdżę po eventach, po klubach, uwielbiam to robić. Jeżdżę po całym świecie (...). Wchodzę na didżejkę, bajeruję, ch*jami rzucam. Jestem didżejką na pół gwizdka, didżej miksuje, ja bajeruję. Idę na bar, robię szoty, selfie i tak wygląda moja praca w klubie - powiedziała w rozmowie z TV Reklama.

Modelki lat 90.Świat leżał u ich stóp. Jak zmieniły się supermodelki lat 90.?

Wyjaśniła też, że zniknęła z YouTube'a, bo uznała, że osiem lat to wystarczająca długi czas internetowej kariery. Powiedziała też, że nie miała przez to życia prywatnego. Niewykluczone jednak, że będzie o niej w mediach coraz głośniej - Kwarc zapowiedziała, że pojawi się na samej gali MMA VIP 4 29 stycznia 2022 roku. Kategorycznie podkreśliła natomiast, że nie zamierza już wracać do nagrywania filmików i czuje się spełniona z tym, co udało jej się osiągnąć na YouTubie.

Więcej o: