Tiktoker Jack Wright oskarża o molestowanie Siennę Mae Gomez. "Budziłem się z jej ręką w spodniach". Influencerka odpowiada

Znany z TikToka Jack Wright w obszernym wideo potwierdził pojawiające się od kilku miesięcy doniesienia, iż był ofiarą napaści seksualnej ze strony tiktokerki Sienny Mae Gomez. Kobieta odpowiedziała na zarzuty i nie przyznała się do oskarżeń.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Jack Wright i Sienna Mae Gomez to dwójka tiktokerów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych. Obydwoje zgromadzili na platformie wielomilionową liczbę fanów i często pojawiali się we wspólnych filmikach. W maju 2021 roku znajomy Wrighta, Mason Rizzo, opublikował na TikToku screeny, z których wynikało, że Gomez dopuściła się przemocy seksualnej w stosunku do tiktokera. Influencerka zaprzeczyła im w filmie opublikowanym na YouTubie, a w kolejnych miesiącach para przestała razem pojawiać się w nagraniach. Jack Wright nie odniósł się bezpośrednio do sytuacji aż do stycznia 2022 roku. W zamieszczonym na YouTubie wideo zatytułowanym "Co zrobiła mi Sienna Mae" dokładnie opisał zachowania tiktokerki.

Oni rozstali się w życiu prywatnym, ale na planie muszą razem pracowaćRoznerski i Kalska zerwali, ale grają małżeństwo w serialu. Nie tylko oni

Jack Wright przerwał milczenie w sprawie Sienny Mae Gomez

W opublikowanym wideo Wright zaprzeczył, jakoby on i Gomez kiedykolwiek byli parą, mimo że fani często spekulowali na ten temat. Potwierdził także, że doniesienia Masona Rizzo z maja 2021 są prawdziwe. Wright oskarża Gomez o serię niestosownych zachowań i wykorzystywanie seksualne. Przytoczył przykład sytuacji, w której influencerka miała usiąść na nim okrakiem naga, gdy leżał na łóżku. Wright miał prosić ją, aby przestała, a ostatecznie musiał usunąć ją siłą. Tiktoker powiedział też, że Gomez miała wykorzystać go podczas wspólnego wyjazdu na Hawaje. Ze słów Wrighta wynika, że dziewczyna wykorzystała fakt, że był nieprzytomny i dotykała go bez jego zgody, aż nie zainterweniowali znajomi Wrighta. Powiedział także, że Gomez wielokrotnie miała wchodzić do jego domu w środku nocy.

Włamywała się do mojego domu, gdy spałem, wchodziła do mojego pokoju, a ja budziłem się z jej ręką w spodniach - mówi Wright.
 

Dagmara Kaźmierska, Arkadiusz ZgorzelskiOszustwa, sutenerstwo, korupcja. Na kryminalnej przeszłości zrobili kariery

Wideo opublikowane przez tiktokera w czwartek 20 stycznia w ciągu kilku dni zostało odtworzone już kilkanaście milionów razy. Przedstawiciel influencerki przekazał NBC oficjalne oświadczenie, w którym podał, że Gomez nie przyznaje się do zarzutów, a filmik Wrighta nazywa "przeinaczaniem historii".

Nie było śledztwa, nawet raportu policyjnego, o ile nam wiadomo, żadnych zarzutów, żadnego prywatnego pozwu i żadnego kontaktu między Sienną i Jackiem lub ich odpowiednimi zespołami prawnymi od wielu miesięcy - mówi przedstawiciel Gomez.

Jack Wright i Sienna Mae Gomez poznali się w liceum i odnowili kontakt, gdy obydwoje zaczęli zdobywać popularność na TikToku. Obecnie konto Wrighta śledzi 9,5 mln osób, natomiast Gomez - 14,2 mln. Tiktokerka wyłączyła możliwość dodawania komentarzy na swoim profilu.

Jeśli potrzebujesz pomocy, codziennie przez całą dobę możesz zadzwonić na Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży pod bezpłatnym numerem telefonu 116 111. Swój problem możesz też opisać w wiadomości. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, oprócz konsultacji dla najmłodszych, oferuje też pomoc rodzicom i nauczycielom, którzy obawiają się o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Więcej informacji znajdziesz na stronie fundacji.

Więcej o: