Marcysia z Ekipy chciałaby w przyszłości zostać mamą. Wiemy, jak zareagował Tromba. Fani są zaskoczeni postawą youtubera

Marcysia Ryskala i Mateusz Trąbka podzielili się z fanami ważną informacją na temat ich wspólnej przyszłości. Okazuje się, że para youtuberów nie do końca się we wszystkim zgadza.

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl 

Obok Friza i Wersow, Marcysia i Tromba to druga pod względem długości stażu para w Ekipie. Youtuberzy poznali się w 2019 roku i od tego czasu są nierozłączni. Oprócz wspólnego mieszkania chętnie nagrywają również razem filmy, w których dzielą się z fanami różnymi informacjami na temat związku. Kilka dni temu na YouTubie pojawił się odcinek, w którym padło pytanie, o to ile dzieci chcieliby mieć w przyszłości. Co odpowiedzieli? 

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Wiktoria Gąsiewska, Adam ZdrójkowskiOni w tym roku nie mieli szczęścia w miłości. Doda hucznie świętowała rozwód

Zobacz wideo Marcysia Ryskala z Ekipy Friza próbuje dostać się na seans o kulach

Marycia i Tromba stanęli w obliczu trudnego pytania

W przeciwieństwie do Friza i Wersow, którzy w kwestii posiadania dzieci są zgodni i oboje wyrażają chęć powiększenia rodziny, Marcysia i Tromba mają zupełni różne podejście do tego tematu. Okazuje się, że Mateusz w ogóle nie widzi się w roli ojca, za to jego partnerka chciałaby w przyszłości zostać mamą i mieć co najmniej dwójkę dzieci.

Moja głowa na ten moment jest totalnie bezdzietna. W ogóle nie myślę o dzieciach, a wizja, że teraz miałbym dziecko, jest straszna. Nawet za rok, czy dwa lata bym nie chciał - powiedział Mateusz.

Marcysia natychmiast zareagowała na te słowa.

Ja też bym teraz nie chciała […], ale wiem, że kiedyś chciałabym mieć dwójkę lub więcej dzieci. Nie wiem, kiedy to nastąpi, ale jak ja i mój partner będziemy na to gotowi, to wtedy chciałabym zostać mamą - dodała Marcysia.
 

Postawa Tromby nie spodobała się fanom

Wbrew pozorom to jednak nie temat związany z kwestią posiadania dzieci skłonił internautów do dyskusji. Fani postanowili wytknąć Mateuszowi zachowanie, które prezentował podczas całego odcinka.

Trochę mi szkoda Marcysi. Tak się starała, a Tromba wygląda, jakby był tam za karę i tylko zepsuł atmosferę.
Tromba wiecznie niezadowolony jakby miał muchy w nosie, wampir energetyczny totalnie.
Marcysia, jak ty wytrzymujesz z takim zmierzłym chłopem? Zawsze wygląda na twoich odcinkach, jakby był tam za karę - czytamy w komentarzach pod filmem.

Czas pokaże, czy Mateusz weźmie słowa fanów pod uwagę.

Reakcja Friza na przyśpieszenie nowego samochodu TrombyEkipa zareagowała na przyśpieszenie nowego samochodu Tromby. Internauci oburzeni

Więcej o: