Co skłoniłoby Wersow do rozstania z Frizem? Youtuberka stawia sprawę jasno. "Na początku znajomości rozmawialiśmy o tym"

Wersow powiedziała, co mogłoby ją skłonić do zerwania z Frizem. Youtuberka nie ukrywa, że jest to dla niej bardzo ważna sprawa i nie wyobraża sobie, żeby mogłoby być inaczej.

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

W najnowszym odcinku, który pojawił się na kanale Weroniki Sowy, członkini Ekipy podzieliła się z fanami ciekawą informacją dotyczącą związku z Frizem. Okazuje się, że gdyby jej druga połówka patrzyłaby inaczej na bardzo ważną dla niej kwestię, wtedy najpewniej zdecydowałaby się na zerwanie znajomości.

Paulina Krupińska, Sebastian Karpiel-BułeckaKrupińska była w związku, kiedy poznała Karpiela-Bułeckę. Połączył ich przypadek?

Zobacz wideo Wersow zadebiutowała w telewizji. Pokazała kulisy "Top Model"

Dlaczego Wersow rozstałaby się z Frizem?

Kolega z Ekipy wprost zapytał Weronikę, o to, czy, gdyby jej partner nigdy nie chciałby posiadać dzieci, zarówno biologicznych, jak i adoptowanych, to czy rozważyłaby zakończenie związku. Narzeczona Friza natychmiast rozwiała wszelkie wątpliwości w tej sprawie.

No tak. Smutno mi się zrobiło, jak usłyszałam to pytanie. Bo to nie o to chodzi, że nie może, tylko że nie chce. Tak, bo ja kocham dzieci - przyznała otwarcie Weronika.

Najprawdopodobniej jednak nie dojdzie do takiej sytuacji, ponieważ po chwili Wersow dodała, że temat powiększenia rodziny mają już dokładnie przedyskutowany. Co ciekawe, nad kwestią posiadania dzieci w przyszłości zastanawiali się już na początku ich znajomości.

My ogólnie jak się poznaliśmy z Karolem - to jest jakiś absurd - ale już na początku naszej znajomości rozmawialiśmy o ty czy chcemy mieć dzieci. Mówiliśmy, że w przyszłości chcielibyśmy mieć. Jeżeli byłaby sytuacja, że ktoś z nas by nie mógł, to zmienia postać rzeczy oczywiście - wyjaśniła Wersow.
 

Weronika nigdy nie ukrywała, że marzy o tym, aby zostać mamą. Youtuberka wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo jest to dla niej bardzo ważnym aspektem i za kilka lat na pewno chciałaby rozpocząć starania o powiększenie rodziny. 

Zobacz wideo Wersow zdradza jak idą przygotowania do ślubu. Jej największym marzeniem jest być dobrą mamą i żoną

Wersow i FrizWersow planuje dzieci z Frizem? Youtuberka odpowiedziała i nie ma wątpliwości

Więcej o: