Patrycja Mołczanow zmieniła fryzurę. O dawnym wyglądzie możemy już zapomnieć. Fani są zaskoczeni decyzją influencerki

Patrycja Mołczanow przeszła ogromną metamorfozę. Jej efektami pochwaliła się na Instagramie. Takiej zmiany fani się nie spodziewali.

Więcej informacji na temat znanych influencerów przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Należąca do Teamu X Patrycja Mołczanow od początku drugiej edycji słynnego projektu nie eksperymentowała z wyglądem. Influencerka przyzwyczaiła fanów do klasycznej fryzury, jaką były długie, brązowe włosy. Nadszedł jednak czas na zmiany. Najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie, zaskoczyło wiele osób. Wszystko za sprawą metamorfozy, jaką przeszła w ostatnim czasie.

Wiktoria Sypucińska, Magdalena Pyznar, Eliza TrybałaPo dawnych uczestniczkach "Warsaw Shore" nie ma śladu. Kto przeszedł największą metamorfozę?

Zobacz wideo Krótkie buziaki czy długie pocałunki? Wyznania Natalii Karczmarczyk z Team X w Kole Plotka

Patrycja Mołczanow zdecydowała się na zmianę fryzury

Członkini Teamu X na początku nowego roku postanowiła zafundować sobie metamorfozę i zdecydowała się na zmianę fryzury. Patrycja pożegnała długie włosy i skróciła je aż do ramion.

Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek. Influencerka poinformowała również fanów, że już niedługo na jej kanale również szykują się zmiany. Nie wyjaśniła jednak, na czym będą one dokładnie polegać.

Już niedługo na moim kanale zmiana kontentu. Kto nie może się doczekać? - napisała na Instagramie.
 

Jak fani zareagowali na metamorfozę Patrycji Mołczanow? Jak możemy przeczytać w komentarzach, nowa fryzura podzieliła obserwatorów.

Piękne masz włoski. W tych ci zdecydowanie lepiej.
Nie spodziewałam się, że zdecydujesz się na taką zmianę.
Nie chcę cię urazić, ale wcześniej lepiej wyglądałaś - napisali fani w mediach społecznościowych.

Niektóre osoby zaczęły się zastanawiać, czy przypadkiem Patrycja nie wprowadziła nowego trendu i wkrótce w jej ślady pójdą inne influencerki, które również będą, decydowała się, na radykalną zmianą fryzury.

Kate PiperKatie Piper w 2008 roku została oblana kwasem, a córka się jej bała. Wspomina traumatyczne chwile

Więcej o: