Kinia Wiczyńska odpowiadała na pytania fanów. Jedno z nich wywołało sporo emocji. "Na samą myśl o tym płaczę"

Fani Kini Wiczyńskiej zastanawiają się, dlaczego podczas wyjazdów nie śpi w jednym łóżku z partnerem. Youtuberka postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Czy rozwiała ich wątpliwości?

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Kinia Wiczyńska od kilku lat regularnie publikuje filmy na YouTubie, w których chętnie dzieli się różnymi informacjami na swój temat. Widzowie pokochali ją za szczerość. 19-letnia youtuberka często odpowiadając na pytania fanów, mówi o prywatnych doświadczeniach. Ostatnio internauci postanowili dowiedzieć się, dlaczego Kinia i jej chłopak, będąc na wyjazdach, śpią osobno. Okazało się, że jest to dla niej trudny temat.

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?

Zobacz wideo Marina twerkuje

Pytanie od fanów zdenerwowało Kinię Wiczyńską:  Na samą myśl o tym płaczę

Niedawno na kanale partnera Kini Wiczyńskiej pojawił się film zatytułowany "Szczere Q&A z moją dziewczyną". Twórcy internetowi często umożliwiają widzom zadawanie różnych pytań, na które później odpowiadają w mediach społecznościowych. Okazało się, że fani znanej youtuberki chcieli między innymi dowiedzieć się, dlaczego będąc na wyjazdach, nie śpi w jednym łóżku ze swoim chłopakiem. To pytanie wyraźnie ją zirytowało. Mimo wszystko postanowiła wypowiedzieć się w tej kwestii.

Jak zobaczyłam to pytanie, to niedobrze mi się zrobiło. Teraz na ten moment nie będziemy o tym mówić. Na samą myśl o tym płaczę, więc muszę to sobie jeszcze w głowie ułożyć. To nie jest oczywiście związane z kwestią wiary albo że nam rodzice nie pozwalają […]. To jest bardziej skomplikowana sprawa dotyczące bardziej mnie. Mnie to rusza strasznie - wyjaśniła Kinia.

Te słowa nie zaspokoiły jednak ciekawości widzów, którzy w komentarzach pod filmem zaczęli się zastanawiać, co wydarzyło się w życiu youtuberki.

Ciekawa jestem, co to może być za powód tego spania w oddzielnych łóżkach, bo Kinia tak to mega przeżywa, a Michał wygląda, jakby go to nie ruszało za bardzo osobiście.
Większość osób jest ciekawa powodu, dlaczego nie śpicie razem, owszem mogą być jakieś domysły u innych tak jak u mnie, ale się nimi z nikim nie podzielę. Poczekam aż Kinia nagra w tej sprawie film na swój kanał i wszystko wyjaśni. Zrobi to, jak będzie gotowa i nikt nie ma prawa jej do tego zmuszać. Zrobi to, kiedy poczuje, że to już ten czas - napisali internauci.

Zarówno Kinia, jak i jej chłopak zgodnie zapowiedzieli, że na pewno w przyszłości pojawi się konkretna odpowiedź na to pytanie i widzowie dowiedzą się czegoś więcej na ten temat.

 

Kinia WiczyńskaKinia Wiczyńska. Ma 19 lat, miliony obserwujących i auto za 200 tysięcy złotych

Więcej o: