Nie żyje 28-letni tiktoker. Miał zostać uduszony przez chłopaka z powodu kłótni o grę komputerową

W połowie stycznia 2022 roku media obiegła smutna informacja o śmierci amerykańskiego tiktokera Rory'ego Teasleya. O zabójstwo mężczyzny podejrzany jest jego chłopak.

Więcej informacji o twórcach internetowych przeczytasz na Gazeta.pl

Jak podaje serwis People, 6 stycznia 2022 r. chłopak tiktokera, Docquen Jovo Watkins, wezwał policję do mieszkania z powodu kłótni, do której doszło między mężczyznami. Watkins twierdził, że zaczęli się sprzeczać, grając w grę komputerową. Gdy policjanci stawili się w mieszkaniu, chłopak Teasleya poinformował funkcjonariuszy, że jego partner zasnął na kanapie. Okazało się jednak, że mężczyzna nie oddycha i jest nieprzytomny. Przewieziono go do szpitala, niestety na miejscu lekarze stwierdzili zgon. Policja podejrzewa, że zginął w wyniku uduszenia przez Docquen Jovo Watkinsa.

Ich pożegnaliśmy w 2021 roku. Gabby Petito, Joey Jordison, Charlie WattsZagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2021. Kto zmarł w tym roku?

Kim był zmarły tiktoker, Rory Teasley?

Teasley znany był na platformie jako too2pump4tv. Jego konto obserwowało ponad 200 tys. internautów, a filmiki zyskały w sumie 2,4 mln polubień. Tiktoker publikował przede wszystkim krótkie skecze, challenge czy układy taneczne. Ostatni filmik zmarłego, opublikowany w dniu jego śmierci, był zabawnym komentarzem do zbliżających się powoli 30. urodzin Rory'ego Teasleya, których niestety nie doczekał.

Grichka and Igor BogdanoffJak kiedyś wyglądali bracia Bogdanoff? W życiu przeszli niejedną metamorfozę

Rory Teasley i Docquen Jovo Watkins byli parą od 10 lat. Szeryf Michael Bouchard z departamentu w hrabstwie Oakland, zajmujący się sprawą śmierci tiktokera, wystosował oświadczenie, w którym wyraził zaniepokojenie o coraz liczniejszych aktach przemocy z powodu nieznaczących kłótni.

W dzisiejszych czasach w całym kraju zbyt często widzimy sytuacje, w których ludzie uciekają się do przemocy z powodu błahych i nieistotnych nieporozumień. Nigdy nie ma wystarczającego powodu, aby przemoc była akceptowalna z powodu sporu. Ci, którzy działają w taki sposób, zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - przekazał.

Watkins przebywa obecnie w areszcie. Został oskarżony o morderstwo drugiego stopnia.

Więcej o: