Wersow kontra pajaki. Narzeczona Friza podjęła ważną decyzję i postanowiła walczyć z fobią

Wersow zdecydowała się przełamać swój największy lęk. Pełne emocji chwile pokazała w najnowszym filmie, który opublikowała na YouTubie.

Więcej informacji na temat znanych youtuberów przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Należąca do słynnej EkipyWeronika Sowa w nietypowy sposób postanowiła uczcić trzecią rocznicę działalności na YouTubie. Specjalnie z tej okazji nagrała film, w którym zaprezentowała widzom, jak mimo ogromnego stresu i strachu walczy z jedną ze swoich największych fobii.

Kamil Stoch i Ewa Bilan-StochStoch poznał żonę w szkole, ale miłość dopadła ich po latach

Zobacz wideo Wersow wystąpi w "Top Model"

Wersow odwiedziła hodowlę, w której znajduje się ponad 10 000 pająków

Narzeczona Friza na kilka dni przed premierą odcinka zapowiadała, że film, który niebawem pojawi się na jej kanale, będzie wyjątkowy. Nikt jednak nie przypuszczał, że youtuberka zdecyduje się przełamać swój największy lęk. Okazało się, że paniczny strach wywołują w niej pająki. Co więcej, Weronika zdradziła, że nawet widząc je na obrazku, odczuwa ogromny niepokój.

Jednak w związku z tak wyjątkową okazją, jaką była trzecia rocznica założenia kanału na YouTubie, Wersow postanowiła walczyć z fobią. W tym celu wybrała się do oddalonej o kilka kilometrów od Krakowa hodowli. Na Weronikę czekało duże wyzwanie. Członkini Ekipy nie tylko miała wejść do pomieszczenia, w którym znajdowało się ponad 10 000 pająków, ale również podjęła decyzję, że weźmie jednego do ręki.

 

Czy Wersow odważyła się skonfrontować z pająkiem?

Wizyta w hodowali, rozpoczęła się od oprowadzenia po pomieszczeniu i opowiedzeniu ciekawostek na  temat znajdujących się w niej gatunków.

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

Dopiero później miało dojść do przełomowego momentu w życiu Weroniki. Youtuberka długo nie mogła zdecydować się, czy odważy się wziąć do ręki pająka.

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

Po chwili jednak podjęła decyzję, że musi przełamać strach i udało się zrealizować cel, który przed sobą postawiła.

WersowWersow Screen: YouTube/wersow

Ostatecznie była z siebie bardzo dumna i nie kryła zadowolenia, że zdecydowała się na ten krok. W komentarzach pod filmem fani gratulowali jej odwagi i przełamania ogromnego strachu. 

FrizSłowa Friza wywołały burzę na Twitterze. Fani krytykują decyzję youtubera

Więcej o: