Gala Ekstraklasy. Cichopek wróciła na imprezę do TVP! Wybrała biel. Werner wtulona w ukochanego

27 maja odbyła się kolejna Gala Ekstraklasy. Na imprezie zjawili się nie tylko piłkarze, lecz także gwiazdy z show-biznesu. Zobaczcie, jak wyglądały.

Gala Ekstraklasy to jedno z największych wydarzeń w polskiej piłce nożnej. Podczas uroczystej imprezy poznajemy najlepszych piłkarzy, trenerów czy selekcjonerów nominowanych w różnych kategoriach. W tym roku nagroda trafiła m.in. do Kamila Grosickiego. Zwycięzcy świętowali sukces nie tylko z bliskimi, lecz także w obecności gwiazd. Kto pozował na ściance?!

Zobacz wideo Rozenek-Majdan udałaby się na podcast do Kurzopków?

Gala Ekstraklasy. Gwiazdy kibicowały piłkarzom

Na czerwonym dywanie mogliśmy dostrzec m.in. Katarzynę Cichopek. Aktorka zjawiła się w białej, obcisłej sukience z pokaźnym dodatkiem przy ramieniu. Wyglądała bardzo elegancko. Gwiazda nie wróciła jednak do TVP, by realizować nowe projekty. Wspierała ukochanego Macieja Kurzajewskiego, z którym nie szczędziła sobie czułości przed fotoreporterami. Anita Werner w przeciwieństwie do Katarzyny Cichopek postawiła na czerń. Wybrała elegancką sukienkę, eksponującą ramiona i nogi. Do tego dobrała ciemne sandały na obcasie i małą torebkę. Anita Werner w przeciwieństwie do Katarzyny Cichopek postawiła na czerń. Wybrała elegancką sukienkę, eksponującą ramiona i nogi. Do tego dobrała ciemne sandały na obcasie i małą torebkę. Nie zaszalała z fryzurą, zjawiła się w ulubionej, prostej, z przedziałkiem na boku. Obok niej pozował ukochany Michał Kołodziejczyk, który również prezentował się ze smakiem. 

Oczywiście nie zabrakło też sportowców i osób związanych z piłką nożną. Pojawił się m.in. Michał Probierz, czyli trener naszej reprezentacji, oraz Kamil Grosicki - kapitan, a także napastnik w drużynie Pogoń Szczecin (do niego trafiły dwie nagrody, został doceniony przez kolegów z boiska). Na Gali Ekstraklasy zjawili się także m.in. Sylwia Bomba i Grzegorz Collins, Marcin Mroczek czy Dawid Ogrodnik. Pojawiła się także Karolina Chapko, która jest związana z ekwadorskim piłkarzem. Joel Valencia występuje na pozycji napastnika, a od 2023 roku jest związany z drużyną Zagłębie Sosnowiec. Wszyscy chętnie pozowali fotoreporterom. Jak wyglądali? Ich zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Tęsknisz za Cichopek w śniadaniówce TVP?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.