"Biznesowe Oscary". Woźniak-Starak w cekinach, Rusin w białej pelerynie

Gwiazdy na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu prezentowały się światowo. Kinga Rusin pojawiła się cała w bieli. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na cekinowy błysk.

W poniedziałkowy wieczór tłum celebrytów pojawił się na gali nagród Polskiej Rady Biznesu. Nagrody, które potocznie nazywane są "biznesowymi Oscarami" honorują najbardziej prężnie działających polskich przedsiębiorców. Oczywiście przy tej okazji nie mogło zabraknąć gwiazd, które ochoczo brylowały na ściance. Dominowały bardzo eleganckie, typowo wieczorowe stylizacje. Wypatrzyliśmy między innymi: Agnieszkę Woźniak-Starak, Kingę Rusin, Annę Kalczyńską i Joannę Przetakiewicz. Wszystkie panie zdecydowały się na wyjątkowo przemyślane zestawienia modowe.

Zobacz wideo Goździalska zabrała głos w sprawie afery z Rusin

Kinga Rusin w okazałej pelerynie. Kropką nad i były złote kolczyki

Kinga Rusin pojawiła się w białej pelerynie oraz w zwężanych ku dołowi spodniach w tym samym kolorze. Do stylizacji dobrała szpilki w kolorze nude i torebkę od Yves Saint Laurent. Kropką nad i okazały się duże, złote kolczyki koła, które dodały całości eleganckiego charakteru. Całość prezentowała się dobrze, ale mamy pewne zastrzeżenia. Zdecydowanie lepiej wyglądałyby szerokie, sięgające ziemi spodnie. Całość nabrałaby nieco bardziej nonszalanckiego charakteru.

Kinga Rusin na gali nagród Polskiej Rady BiznesuKinga Rusin na gali nagród Polskiej Rady Biznesu Kinga Rusin na gali nagród Polskiej Rady Biznesu. Fot. KAPiF

Agnieszka Woźniak-Starak cała skąpana w cekinach. Postawiła na błysk w nieoczywistym kolorze

Agnieszka Woźniak-Starak po raz kolejny udowodniła, że wie, czym jest prawdziwa elegancja we współczesnym wydaniu. Dziennikarka tym razem zdecydowała się na długą, cekinową sukienkę w nieoczywistym kolorze. Czekoladowy odcień kreacji świetnie podkreślił typ urody Woźniak-Starak i sprawił, że całość nabrała nieoczywistego charakteru. Dopasowany fason podkreślił sylwetkę i wpisał się w aktualne trendy. Doskonałym dopełnieniem stylizacji okazały się fryzura i makijaż. Subtelne, naturalnie układające się fale to prawdziwy hit wśród światowych gwiazd. Makijaż jest wyraźny, aczkolwiek absolutnie nie przesadzony. Mocno zaznaczone oko podkreśliło wieczorowy charakter uroczystości i doskonale pasowało do reszty. Agnieszka Woźniak-Starak prezentowała się posągowo. Więcej zdjęć gwiazd z gali nagród Polskiej Rady Biznesu znajdziesz w galerii na górze strony.

Podobają ci się eleganckie stylizacje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.