Sielski klimat w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Drewniana jadalnia i bajkowy ogród

Małgorzata Ostrowska-Królikowska urządziła się w klimatycznym domu pod Warszawą. Panuje w nim sielski klimat. Od czasu do czasu aktorka pokazuje wnętrza na Instagramie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest aktorką, którą najwięcej osób kojarzy z roli Grażyny Lubicz w serialu "Klan". Niebawem będziemy mogli ją zobaczyć w zupełnie innej roli. Ostrowska-Królikowska jest jedną z uczestniczek "Tańca z Gwiazdami". W rozmowie z Plotkiem przyznała, że odkąd rozpoczęła treningi, czuje się o wiele lepiej. - Widzę po sobie, jak ja się inaczej czuję. Ja mam energię, ja mam radość życia już. To, co będzie za jakiś czas, jak ja będę po tych treningach tanecznych? Już dziś wiem, że udział w programie to była dobra decyzja - mówiła. Obecnie aktorka spędza dużo czasu na sali treningowej, a zrelaksować może się w domowym zaciszu. Przytulne wnętrza jej domu z pewnością w tym pomagają. Zobaczcie, jak je urządziła.

Zobacz wideo Ostrowska-Królikowska jest gotowa na nową miłość?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma dużą kuchnię połączoną z jadalnią

Dom Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej urządzony jest w rustykalnym stylu. W kuchni znajdują się szafki wykonane z materiału w jasnym kolorze. W jadalni dominuje drewno. W pomieszczeniu znajduje się duży stół, przy którym może gościć całą rodzinę. To, co nadaje wyjątkowego klimatu to z pewnością duże okna z widokiem na ogród. W domu jest pełno roślin i dodatków, które sprawiają, że wnętrza są wyjątkowo przytulne.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska z rodzinąMałgorzata Ostrowska-Królikowska z rodziną Fot. Instagram.com/malgorzata_ok

W domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej znajduje się duża biblioteczka i rodzinne pamiątki

Uwagę w jednym z pomieszczeń w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej zwraca duża biblioteczka. Na półkach oprócz sporej kolekcji książek widzimy też rodzinne zdjęcia. Na jednym z nich widzimy aktorkę i Pawła Królikowskiego. To, co jest bez wątpienia atutem w jej domu to duży ogród pełen zieleni. Na jednym ze zdjęć widzimy Małgorzatę Ostrowską-Królikowską w towarzystwie Joanny Kurowskiej, która mieszka w sąsiedztwie. Gwiazda "Klanu" doskonale odnajduje się w miejscu, w którym żyje na co dzień. Razem z innymi mieszkankami podwarszawskiej wsi założyła Koło Gospodyń Wiejskich "Zalesianki". Więcej zdjęć z domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Dom Małgorzaty Ostrowskiej-KrólikowskiejDom Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej Instagram.com/malgorzata_ok

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.