Joanna Koroniewska ma dom w Hiszpanii. Dlaczego go kupiła? "Nie było mnie stać"

Joanna Koroniewska pojawiła się w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o nieruchomości w Hiszpanii. Dlaczego zdecydowała się na zakup domu za granicą? Zwróciła uwagę na to, co się dzieje w Polsce.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w 2022 roku kupili dom w Hiszpanii. Od tego czasu bardzo często wyjeżdżają za granicę, by naładować baterie i odpocząć od pogody, która panuje w Polsce. Aktorka i prezenter chętnie pokazują w mediach społecznościowych, jak wygląda ich posiadłość w Marbelli. W sobotę celebrytka rozmawiała z prezenterem "Dzień dobry TVN" i opowiedziała, z jakich powodów wybrali akurat to miejsce.

Zobacz wideo Jakie relacje łączą Dowbor i Koroniewską?

Joanna Koroniewska ma dom w Hiszpanii

Joanna Koroniewska w rozmowie z Mateuszem Hładkim wspomniała o tym, dlaczego z mężem nie kupili domu w Polsce, a wybrali nieruchomość za granicą. "Trafiłam tu przypadkowo, bo tak naprawdę chciałam mieć małe mieszkanko nad morzem w Polsce, ale nie było mnie stać. Tutaj było taniej. Przyjechałam raz i zostaliśmy chyba cztery tygodnie dłużej, niż zamierzaliśmy. To był najpiękniejszy czas. Stwierdziliśmy, że potrzebujemy tej witaminy D tak dużo, że musimy tu być częściej" - wyznała Koroniewska na wizji. Aktorka kiedyś została zapytana o to, "jak zarobić szybko na taką chatę za granicą". Odpisała ze szczerością, że wszystko zawdzięcza wieloletniej pracy swojej i męża. Szybko okazało się, że była to świetna decyzja, a małżonkowie czują się w Hiszpanii doskonale. Co więcej, tak się tam odnaleźli, że nawet planują przyszłość w tym kraju. "Obraz mojego życia jest taki, że dzieci idą na studia, powyjeżdżają z domu, a my z mężem jeździmy sobie na turnieje tenisowe i gramy tak mniej więcej do 80-tki" - podzieliła się swoimi planami i marzeniami. Aktorka nie ukrywa, że była to bardzo szalona decyzja, ale najlepsza w ich życiu.

Jak wygląda dom Dowborów w Marbelli?

Aktorka i prezenter często pokazują, jak wygląda ich piętrowy dom. Małżonkowie chętnie wypoczywają i przyjmują gości na sporym tarasie, z którego rozciąga się widok na zieleń i morze. W ogrodzie jest mnóstwo roślin, znalazł się tam również basen. Małżonkowie ustawili tam wygodny komplet wypoczynkowy. Wnętrza domu urządzone są w m.in. stylu boho. W kuchni znalazły się białe szafki i wyspa. Na podłodze ułożone są jasne płytki na wysoki połysk. Nie brakuje stylowych dodatków. A jak wygląda reszta pomieszczeń? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.