Tak mieszka Joanna Krupa. Rezydencja z basenem w hiszpańskim stylu robi wrażenie

Dom Joanny Krupy to raj dla miłośników otwartych przestrzeni. Modelka może pochwalić się niezwykle klimatycznym wnętrzem. Spójrzcie sami.

Joanna Krupa dopiero co skończyła prace na planie "Top Model", a widzowie już mogą zobaczyć ją w kolejnej odsłonie. Gwiazda dostała angaż do nowego programu TVN-u, "Razem odNowa". Modelka wydaje się mieć naprawdę napięty grafik. Jakiś czas temu rozstała się z mężem, ale jak przyznała w jednym z wywiadów, nie w głowie jej randki. Teraz chce się skupić wyłącznie na pracy i wychowywaniu swojej córki. Pomimo nadmiaru obowiązków Krupie udaje się znaleźć kilka chwil na odpoczynek w swojej luksusowej rezydencji, której spokojnie mogą pozazdrościć największe polskie gwiazdy. Więcej zdjęć z domu Joanny Krupy znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Para z "Razem odNowa" o wrażeniach po emisji show. Jakie są prywatnie Chodakowska i Krupa?

Joanna Krupa mieszka w rezydencji z basenem. Spodziewaliście się takiego stylu po modelce?

W rozmowie z prowadzącymi "Dzień dobry TVN" Krupa opowiedziała o poszukiwaniach wymarzonej willi. - Przez długi czas szukaliśmy takiego domu, bo chcieliśmy, aby był w hiszpańskim stylu. Zależało nam, żeby miał dużo zieleni i basen - zdradziła. Faktycznie, dom Joanny Krupy ma sporych rozmiarów patio z czerwonej cegły, w którym nie brakuje bujnej roślinności. Nawet w pomieszczeniach stoją ogromne donice, z których wyrastają fikuśne krzewy i kwiaty.  Sporą uwagę przyciąga kominek pomalowany na biało, przy którym modelka chętnie spędza czas ze swoją córką. W salonie zdecydowanie dominuje ciemne drewno, z którego wykonany jest parkiet, drzwi i meble. Z kolei w kuchni widzimy czarne zestawy z elementami złota i ogromne okna. Jedną z największych atrakcji z pewnością jest basen, w którym uwielbia przesiadywać córka Krupy. Nie brakuje również orientalnych dekoracji, które idealnie komponują się z wnętrzem.

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa z córką Tak mieszka Joanna Krupa. Rezydencja z basenem w hiszpańskim stylu robi wrażenie. Fot. @joannakrupa/ Instagram

Łazienka Joanny Krupy zdecydowanie wyróżnia się na tle innych pomieszczeń 

Widać, że Joanna Krupa w swoim domu zrezygnowała z nowoczesnych mebli i nie próbowała z 85-letniej rezydencji zrobić krzykliwego apartamentu. Jedynym pomieszczeniem, które zdaje się odbiegać stylem od pozostałych, jest łazienka. Modelka postawiła w niej na białe płyty marmurowe, które kontrastują z czarnym wyposażeniem. Na ścianie widzimy nieduże, podświetlane ledami lustro. Trzeba przyznać, że wszystko wygląda stylowo i nigdzie nie widać zbędnego przepychu. ZOBACZ TEŻ: Mariola Bojarska-Ferenc masakruje "Razem odNowa". Oberwało się prowadzącym. "Śmiechu warte"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.