Monika Mrozowska ma rustykalny dom na wsi. Bogactwo barw, przeszklone ściany i basen to nie wszystko

Monika Mrozowska mieszka w Warszawie, choć często przebywa na wsi, gdzie ma posesję idealną do wypoczynku. W takich warunkach spędza czas z przyjaciółmi i rodziną.

Monika Mrozowska w ciekawy sposób zaaranżowała posiadłość na jednej z mazowieckich wsi. Gwiazda "Rodziny zastępczej" chętnie ją odwiedza w towarzystwie pociech czy znajomych. Zadbała o miejsce do czytania, uprawiania jogi i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Ten dom zdecydowanie stroni od przepychu, jaki często spotykamy u celebrytów. Został urządzony w stylu rustykalnym.

Zobacz wideo Monika Mrozowska, czyli Majka z "Rodziny zastępczej". "Jestem ważnym elementem dorastania"

Mazurska posesja jest dobrze naświetlona. Wszystko przez te okna

W drewnianym domu Mrozowskiej można powiedzieć, że wszystko jest na widoku. To z powodu okien, które są praktycznie z każdej strony posesji. Doskonale widać przez nie, co dzieje się w środku. Z centralnej części domu można przedostać się na taras, który służy jako miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Na tarasie Mrozowska korzysta z basenu, je posiłki i spędza czas na niewielkiej kanapie. 

 

Ciemne akcenty idealnie kontrastują z bielą. Tak Mrozowska spędza święta

Dom okazał się trafionym miejscem do spędzania takich wyjątkowych chwil, jak Boże Narodzenie. Na tle białej zabudowy widzimy kontrastującą, granatową kanapę, regał z ciemnego drewna i świąteczne akcenty w postaci choinki, wieńca, ozdobnej gwiazdy i skarpety na upominki od świętego Mikołaja. 

Screen z IG Monika MrozowskaScreen z IG Monika Mrozowska https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/

W takiej kuchni aż chce się gotować

Mrozowska chętnie przygotowuje posiłki dla rodziny, a efektami gotowania dzieli się na Instagramie. Jej kuchnia jest przepełniona jasnymi elementami. Widzimy białe płytki, kremowe szafki i dla przełamania - ciemne, drewniane blaty. Do kuchni wpada światło z ogrodu, więc gotowanie w niej stanowi ogromną przyjemność.

 

Dodatkowe miejsce do spania - domek dla gości

Na sporym podwórku przed posesją znalazło się miejsce na urokliwy, beżowy domek, do którego prowadzi drabina. Zapewne to miejsce służy za atrakcję dla dzieci lub jest dodatkową przestrzenią do spania, na przykład dla odwiedzających Mrozowską gości. 

Screen z IG Monika MrozowskaScreen z IG Monika Mrozowska https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/

W takich warunkach przyjemnie się czyta

Screen z IG Monika MrozowskaScreen z IG Monika Mrozowska https://www.instagram.com/monikakingamrozowska/

Wiejska posiadłość Mrozowskiej to miejsce refleksji. Aktorka jako zapalona czytelniczka chętnie zajmuje miejsce na fotelu okrytym szarym kocem w stylu rustykalnym i zbiera myśli przy ulubionej lekturze. Obok widzimy złoty stolik, na którym nie brakuje owoców i napojów. Jesteście ciekawi, jak wyglądają inne kąty z domu aktorki? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.