Launo przeszła operację całego ciała, Kondratowicz też się bardzo zmieniła. Metamorfozy uczestniczek "Hotelu Paradise"

Powiększenie biustu, doczepianie włosów i operacje nosa - między innymi po takich zabiegach są niektóre uczestniczki "Hotelu Paradise". Zobaczcie, jak bohaterki miłosnego show wyglądały, zanim zaczęły ingerować w swój wygląd.

Udział w "Hotelu Paradise" przyniósł popularność wielu osobom. Gwiazdy show na instagramowych profilach chętnie dzielą się z fanami ciekawostkami na swój temat. Niektóre otwarcie opowiadają o tym, jakie zabiegi medycyny estetycznej wykonały. Sprawdzamy, jak uczestniczki "Hotelu Paradise" wyglądały przed poprawianiem urody. Niektóre trudno rozpoznać.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Launo Klaudia Kardel

Uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise" Launo Klaudia nie ukrywa, że lubi poprawiać swój wygląd. W 2021 roku wykonała liposukcję niemal całego ciała. W opublikowanej na Instagramie relacji wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się na ten zabieg: "Nie miałam kompleksów, ale chciałam być lepszą wersją siebie. Z nikim nie dzieliłam się tą informacją. Poszłam i zrobiłam i czuje się z tym dobrze". Liposukcja nie była jedynym zabiegiem, któremu poddała się Launo. Uczestniczka "Hotelu Paradise" powiększyła również piersi. Więcej zdjęć Launo znajdziecie w galerii u góry strony. 

Nie uważam, że wyglądałam źle, ale podkreślam, że zawsze można wyglądać lepiej i ja czuję się z tym bardzo dobrze i to jest moja estetyka - dodała.

Launo Klaudia KardelLauno Klaudia Kardel Screen: player.pl, Instagram/@launokardel

Martyna Kondratowicz 

Martyna Kondratowicz zyskała popularność dzięki pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Już w programie mówiła o tym, że poprawiła niektóre elementy swojego ciała. O operacjach, jakie przeszła opowiedziała także na swoim kanale na YouTubie. W jednym filmów pokazała, jak wyglądała przed korektą nosa. Z pomocą chirurgów plastycznych usunęła garbik i stworzyła efekt "zadarcia". Martyna wyznała, że o poprawieniu wyglądu marzyła już od najmłodszych lat. Kondratowicz zmieniła nie tylko kształt nosa, kilka lat temu powiększyła również biust. W galerii u góry strony możecie zobaczyć, jak wyglądała przed operacją. 

Martyna Kondratowicz Martyna Kondratowicz  Screen: YouTube, Instagram/@martyna.kondratowicz

Sandra Mosakowska

Z medycyną estetyczną polubiła się także Sandra Mosakowska. Uczestniczka pierwszej edycji "Hotelu Paradise" zdecydowała się zabieg powiększenia ust. Oprócz tego chętnie eksperymentuje z fryzurami i czasami decyduje się na przedłużanie włosów za pomocą doczepów. Naszym zdaniem w naturalnej wersji bohaterka show prezentuje się subtelniej i bardziej dziewczęco. Jednak jej zmiana nie jest mocno drastyczna. Dużo robi tutaj także profesjonalny makijaż.

Sandra MosakowskaSandra Mosakowska Screen: Instagram/@rasowasarna

Marietta Witkowska

A jak zmieniła się Marietta Witkowska? Przeglądając zdjęcia na jej instagramowym profilu możemy zauważyć, że uczestniczka pierwszej edycji "Hotelu Paradise" pokochała eksperymenty z koloryzacją włosów. Dawniej nosiła blond kosmyki, miała też przygodę z ognistą pomarańczą. Obecnie postawiła na sięgające do ramion włosy w stonowanym odcieniu. W brązie bardzo jej do twarzy. Możliwe, że tak drastyczna zmiana była spowodowana licznymi zabiegami w przeszłości.

Marietta WitkowskaMarietta Witkowska Screen: Instagram/@marietta_witkowska

Marta Szkobel

Marta Szkobel nigdy w programie nie wspominała o żadnej ingerencji w swój wygląd. Nawet mężczyźni zamieszkujący "wyspę miłości" zwrócili uwagę na to, że dziewczyna wyróżnia się naturalnością spośród innych uczestniczek show. Jedyne zmiany, jakie możemy zaobserwować u uczestniczki pierwszej edycji "Hotelu Paradise" dotyczą jej fryzury. Dziewczyna lubi eksperymentować z kolorem. Na początku była szatynką. Obecnie ma blond włosy. Pozostaje jednak wierna długim puklom i przedziałkowi na bok.

Marta SzkobelMarta Szkobel Screen: Instagram/@marta.szkobel

Karolina Mordyl

Nasz przegląd metamorfoz zamyka uczestniczka czwartej edycji "Hotelu Paradise". Karolina Mordyl również chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Przez lata zmienił się nie tylko jej styl ubierania, ale i kolor włosów. Obecnie jest blondynką, nie zawsze jednak tak było. Na archiwalnych zdjęciach możemy zobaczyć ją w zupełnie innym odcieniu.

Karolina MordylKarolina Mordyl Screen: Instagram/@modrylkarolina

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.