"Top Model". Kaczyńska rzuciła karierę dla medycyny, a Papierska założyła rodzinę. Wiemy, co u innych uczestników show

"Top Model" daje uczestnikom ogromną szansę na rozwinięcie kariery w świecie mody. Nie wszyscy zwycięzcy z niej skorzystali. Oni znaleźli inny sposób na życie.

Za nami finał 11. edycji "Top Model". Tym razem zwyciężyła Klaudia Nieścior, która zdobyła ogromną sympatię widzów, ale nie wszyscy wróżą jej karierę modelki. Sprawdziliśmy, czym zajmują się wygrani poprzednich edycji. Miejsce w branży zagrzała między innymi Zuzanna Kołodziejczyk, Osi Ugonoh, Patryk GrudowiczKasia Szklarczyk, Dawid Woskanian czy Dominika Wysocka. Jak radzą sobie pozostali?

Zobacz wideo Julia Sobczyńska planuje ślub z dziewczyną? "Może uda się tutaj"

Paulina Papierska

Paulina Papierska to zwyciężczyni pierwszej odsłony "Top Model". Już podczas castingów zdobyła sympatię jury, które nie mogła przestać się zachwycać jej niesamowitą urodą. Po emisji show poleciała na kilkumiesięczny kontrakt do Chin, jednak ostatecznie zrezygnowała z kariery. Była modelka przeprowadziła się do Norwegii, gdzie wraz z ukochanym wychowuje dwójkę dzieci. W 2020 roku przestała się udzielać w mediach społecznościowych.

Paulina PapierskaPaulina Papierska Instagram @papierskapaulina

Olga Kaczyńska 

Gdy Olga Kaczyńska weszła do domu modelek, zauroczyła sobą nie tylko jury, lecz także fanów drugiej odsłony show. Aspirująca modelka świetnie wychodziła na zdjęciach i wróżono jej ogromną karierę. Na Instagramie co jakiś czas pojawiały się nowe kadry z sesji, jednak nie było to jej powołanie. Ostatecznie wybrała się na studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, które ukończyła w 2021 roku. Od lipca zeszłego roku jest mężatką.

Olga KaczyńskaOlga Kaczyńska Instagram @olgakaczynska

Radosław Pestka 

O zwycięzcy piątej edycji "Top Model" jest wyjątkowo cicho. Radosław Pestka wybrał zawód twórcy internetowego i chętnie publikuje estetyczne zdjęcia na Instagramie. Mimo że uczestnik jest bardzo fotogeniczny, nie ma podpisanego kontraktu z żadną agencją modeli i spełnia się jako influencer. Z jego mediów społecznościowych wiadomo, że wypuścił własną kolekcję biżuterii

Radosław PestkaRadosław Pestka Instagram @rdslav

Mikołaj Śmieszek 

Mikołaj Śmieszek był jednym z ulubionych uczestników dziewiątej edycji "Top Model". Nic więc dziwnego, że zdecydowana większość widzów oddała głosy właśnie na niego. Zwycięzca show z początku świetnie odnajdywał się w świecie mody i brał udział w kampaniach dla znanych marek. Później jego kariera zwolniła, zaczął tworzyć muzykę i zawalczył na gali freak fightowej. Udziela się w mediach społecznościowych, a jakiś czas temu zdradził, że zostanie ojcem.

Mikołaj ŚmieszekMikołaj Śmieszek Instagram @smieszekmikollaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.