Małgorzata Rozenek i Doda mają wiele podobnych stylizacji. Sukienka w paski to jeden z wielu przykładów. Przyglądamy się też innym

Małgorzata Rozenek i Doda często pokazywały się w bardzo podobnym stylizacjach. Oto kilka przykładowych.

Małgorzata Rozenek i Doda to gwiazdy, którym moda jest bliska. Obie panie bardzo często pokazują się w kreacjach, które budzą żywe zainteresowanie mediów i są szeroko komentowane przez fanów. Gwiazdom zdarzało się prezentować w bardzo podobnych, a nawet identycznych, stylizacjach. Oto kilka z nich.

Zobacz wideo
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek i Doda w tęczowym komplecie

Pierwszym przykładem może być tęczowy komplet, który Małgorzata Rozenek-Majdan założyła ostatnio z okazji Parady Równości. Nie był to pierwszy raz, kiedy pojawił się w stylizacji gwiazdy. "Perfekcyjna" założyła go już kilka lat temu, co można było zobaczyć na jej profilu. Co ciekawe pierwsza w identycznym zestawie pokazał się Doda. Ostatecznie piosenkarka zdecydowała się go sprzedać. 

Małgorzata Rozenek-Majda, DodaMałgorzata Rozenek-Majda, Doda instagram.com @m_rozenek, @dodaqueen

Małgorzata Rozenek i Doda w stylizacji kratę

Małgorzatę Rozenek i Dodę połączyły również ubrania w kratę. Tym razem jednak to „Perfekcyjna" była pierwsza ze swoją stylizacją. Zapozowała w niej podczas bożonarodzeniowej sesji zdjęciowej, czym pochwaliła się na profilu instagramowym. Następnego dnia w kraciastym ubraniu zaprezentowała się również piosenkarka.

Małgorzata Rozenek-Majdan, DodaMałgorzata Rozenek-Majdan, Doda instagram.com @m_rozenek @dodaqueen

Małgorzata Rozenek i Doda we wzorzystych kompletach

Małgorzata Rozenek i Doda mają podobny gust w kwestii printów na ubraniach. Obok kolorowych pasków i kratki obie gwiazdy zdecydowały się kiedyś na komplety w biało-niebieskie kwieciste wzory. Internautom skojarzyły się one z tym dekoracjami, jakie można zobaczyć na wazonach.

Małgorzata Rozenek-Majdan, DodaMałgorzata Rozenek-Majdan, Doda instagram.com @m_rozenek, @dodaqueen

Małgorzata Rozenek i Doda w różowych sukienkach

Komplet w paski nie był jedynym identycznym strojem wybranym przez Małgorzatę Rozenek i Dodę. Kilka lat temu obie gwiazdy postanowiły się zaprezentować w różowych dopasowanych sukienkach z dekoltem typu "hiszpanka".  

Małgorzata Rozenek-Majdan, DodaMałgorzata Rozenek-Majdan, Doda instagram.com @m_rozenek, @dodaqueen

Która wypadła lepiej w bliźniaczych stylizacjach? Dajcie znać w komentarzach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.