"Bridgertonowie". Jest zwiastun drugiego sezonu. Anthony stanie przed trudnym wyborem [WIDEO]

Netflix pokazał zwiastun nowej odsłony "Bridgertonów". Premiera już lada dzień. Nie zabraknie rozterek miłosnych.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Już 25 marca na Netfliksie ukaże się drugi sezon "Bridgertonów". Romantyczny i skandalizujący serial opowiada o ponadczasowej przyjaźni i sile rodziny, z którą lepiej nie zadzierać. Nowa odsłona zaskoczy fanów.

Zobacz wideo "Bridgertonowie" - zwiastun 2. sezonu

"Bridgertonowie" w pierwszych 28 dniach od premiery dotarli do 63 milionów gospodarstw domowych i znaleźli się na piątym miejscu najbardziej popularnych premier oryginalnych treści wszechczasów.

"Bridgertonowie 2". Bohaterem nowej odsłony najstarszy z braci

Serial jest inspirowany światowymi bestsellerami Julii Quinn. Drugi sezon skupi się na Anthonym i jego poszukiwaniu wymarzonej żony. Najstarszy z braci właśnie się ustatkował, a jego rodzina twierdzi, że skończył z życiem "hulaki". 

Młody arystokrata w końcu pozna kogoś, kto prawdziwie skradnie jego serce. Po obejrzeniu zwiastuna możemy się jednak spodziewać, że przed bohaterem spore wyzwanie. Będzie musiał wybrać czy pójdzie za obowiązkiem, czy za głosem serca.

Co się dzieje, gdy poczucie obowiązku kłóci się z głosem serca? Bez dwóch zdań to materiał na niemały skandal - zapowiada Netflix.

Netflix wznowił serial na kolejne dwa sezony.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o: