Wraca "Love Island". Od kiedy będzie można oglądać piątą edycję randkowego show?

"Love Island" to randkowy hit Polsatu. Już niebawem widzowie zobaczą zmagania nowych uczestników. Kiedy i gdzie oglądać miłosne show?

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Waleria Szewczyk z „Love Island" chwali się metamorfozą

Już w poniedziałek, 28 lutego, na antenę Polsatu wraca "Love Island". To już piąta edycja randkowego hitu. Wkrótce zobaczymy miłosne zmagania nowych uczestników. Do tej pory "Wyspę Miłości" opuszczali jako zwycięzcy: Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, Julia Nowakowska i Dominik Grot, Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk oraz Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki. Kiedy będzie można oglądać randkowe perypetie kolejnych śmiałków?

"Love Island 5". Kiedy i gdzie oglądać? Ile będzie odcinków?

Piąta edycja "Love Island" zadebiutuje na antenie Polsatu już w poniedziałek, 28 lutego 2022 roku. Nowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godzinie 22:05. Znamy też już pierwszych mieszkańców luksusowej willi. O miłość powalczą: Konrad Sjoberg, Julia Muller, Michał Gałka, Anna Woźniak, Łukasz Urbaniak, Iwona Kuczera, Robert Pietrek, Patrycja Izydorczyk, Kamila Rumin oraz Włodek Troszyn. Poprzednie edycje liczyły 36 odcinków, prawdopodobne więc, że piąta odsłona randkowego hitu również będzie składać się z tylu epizodów. Produkcja programu przygotowała dla fanów nie lada gratkę. Widzowie piątej edycji będą mogli obejrzeć również specjalne odcinki "Sobota na Love Island". W dodatkowych epizodach zobaczymy zakulisowe, nieemitowane wcześniej materiały. Będą się one pojawiały co sobotę na platformie Polsat Go. Finałowy odcinek "Love Island 5" pojawi się najprawdopodobniej na początku kwietnia 2022 roku. 

Jesteście ciekawi nowej edycji "Love Island"?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.