"Wikingowie: Walhalla". Premiera kontynuacji kultowego serialu już w lutym. Jest na co czekać

Już niedługo będziemy mogli obejrzeć kontynuację "Wikingów", serialu uwielbianego przez miliony widzów na całym świecie. O czym opowiada kolejna odsłona kultowej produkcji?

Więcej o serialu "Wikingowie" i innych produkcjach przeczytasz na portalu Gazeta.pl

"Wikingowie" szturmem zdobyli serca widzów na całym świecie. Produkcja, będąca fabularyzowaną opowieścią o historycznych bohaterach, doczekała się sześciu sezonów, ostatni z nich został wyemitowany w 2020 roku. Dla tych, którzy tęsknią za kolejnymi przygodami legendarnych, skandynawskich wojowników, producenci przygotowali niespodziankę.

Zobacz wideo "Wikingowie" - nowy zwiastun finałowego sezonu serialu. Co czeka widzów?

"Wikingowie: Walhalla". O czym będzie opowiadał serial?

Już niedługo na popularną platformę streamingową trafi kolejna część "Wikingów". Sezon będzie rozgrywał się 100 lat po wydarzeniach przedstawionych w ostatnich odcinkach. Możemy obejrzeć już zwiastuny i przeczytać opisy serialu "Wikingowie: Walhalla".

Fabuła nowego serialu oryginalnego "Wikingowie: Walhalla" rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie - podaje Netflix.

"Wikingowie: Walhalla". Kiedy premiera serialu? Gdzie oglądać?

Premiera oczekiwanego przez miłośników "Wikingów" serialu, będzie miała miejsce już 25 lutego. To tego dnia sequel zostanie umieszczony na platformie streamingowej Netfliks

Za scenariusz serialu odpowiada Jeb Stuart, twórca dialogów do takich ikonicznych filmów, jak "Szklana Pułapka", "Ścigany" czy "W słusznej sprawie".

Czekacie na sequel opowieści o skandynawskich wojownikach?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.