Eurowizja 2022. Kandydatki prezentują utwór na preselekcje. Czy Karolina Stanisławczyk i Chika Toro pojada do Turynu?

Latynoski utwór, który może podbić serca Europy? Czemu nie! Karolina Stanisławczyk i Chika Toro będą próbować swoich sił podczas polskich preselekcji do Eurowizji 2022 w Turynie. Jak brzmi utwór "Move"? Z kim będą rywalizować podczas koncertu preselekcyjnego?

Preselekcje, które mają wyłonić polskiego kandydata na Eurowizję w Turynie, zostaną poprowadzone 19 lutego 2022 r. Do tego czasu kandydaci próbują skraść serca słuchaczy, albowiem podjęto w tym roku decyzję o zmianie formuły wyboru - preselekcje będą publiczne, a widzowie TVP zyskają możliwość, by wybrać swojego kandydata. 

Zobacz wideo Doda oceniła piosenkę Darii na Eurowizję. Ma uwagi do artystki

Więcej na temat Eurowizji w Turynie znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Eurowizja 2022. Karolina Stanisławczyk i Chika Toro będą próbować przebić się na preselekcjach z latynoskimi rytmami

Tegoroczne polskie preselekcje do Eurowizji 2022 zapowiadają się niezwykle ciekawie. Piosenki są zróżnicowane, a kandydaci mają wiele do zaoferowania. W stawce jest m.in. piosenka w języku migowym, wykonywana przez głuchych artystów, taneczne przeboje, podniosłe i romantyczne ballady, a nawet folkowe rytmy. Jedną z nowości jest latynoska propozycja od Karoliny Stanisławczyk i Chiki Toro.

Piosenka "Move" utrzymana jest w bardzo rozrywkowym, tanecznym temacie. Według internautów to jeden z hitów, który ma ogromne szanse na zwycięstwo podczas preselekcji.

Miłość od pierwszego odsłuchania, super kawałek z reggaetonowym beatem. Trzymam kciuki z całego serca.
Energia, radość, piękne kobiety, świetnie dobrany rytm, tekst... Oj namieszałaś Pani Stanisławczyk i Chika Toro na polskiej scenie muzycznej. Pracujcie dziewczyny ciężko i dajcie nam raz jeszcze widowisko 19 lutego w TVP.
Ale hot! Dla mnie topka wśród naszych propozycji eurowizyjnych w ostatnich latach, czy mógłby podbić Eurowizję - tego nie wiem, ten konkurs rządzi się swoimi prawami, ale na pewno podbije radia - napisali internauci.
 

Eurowizja 2022. Uczestnicy polskich preselekcji - kto wystąpi?

Polskie preselekcje do Eurowizji 2022, mają wyłonić kandydata, który będzie reprezentować kraj w Turynie. Wiadomo, że o reprezentowanie Polski w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji rywalizować będą:

  • Ania Byrcyn - "Dokąd",
  • Daria - "Paranoia",
  • Emilia Dębska (Mila) - "All I Need",
  • Karolina Lizer - "Czysta woda",
  • Karolina Stanisławczyk & Toro Chica - "Move",
  • Krystian Ochman - "River",
  • Kuba Szmajkowski - "Lovesick",
  • Lidia Kopania - "Why Does It Hurt?",
  • Siostry Szlachta - "Drogowskazy",
  • Unmute - "Głośniej niż decybele".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.