"Królowe życia". Popularne show w ogniu krytyki widzów. "Obrzydliwe, kogo promujecie". Czy program zniknie z anteny?

Czy program "Królowe życia" zniknie z anteny TTV? Ostatnie wydarzenia negatywnie wpłynęły na wizerunek popularnego show, a do KRRiT zaczęły napływać skargi od oburzonych widzów.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Produkcja stacji TTV po raz pierwszy pojawiła się na ekranach w 2016 roku. Od tego czasu zostało wyemitowanych jedenaście sezonów, a wszyscy bohaterowie w nim występujący zdobyli ogromną sławę. W ostatnim jednak czasie zaczęło pojawiać się coraz więcej głosów, że popularne show promuje kryminalną przeszłość niektórych z uczestników. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zaczęły również wpływać skargi na ten temat.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyjawia jeden ze swoich sekretów

"Królowe życia". Oburzeni widzowie, krytykują twórców programu: Dlaczego promujecie takie coś?

Z każdą kolejną edycją zmieniał się skład "Królowych życia", a w ostatniej dołączył do obsady Arkadiusz Zgorzelski znany pod pseudonimem Megakot. Jednak ostatnie wydarzenie z jego udziałem spowodowały, że nie pojawi się w nowych odcinkach. Informacja na ten temat obiegła media 13 stycznia 2022 roku. Powodem zerwania umowy miały być zbyt duże kontrowersje wokół przeszłości, ale również obecnego życia Zgorzelskiego.

Okazuje się, że coraz więcej widzów zaczęło zwracać uwagę na to, że bohaterami "Królowych życia" są osoby z kryminalną przeszłością. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl od kilku dni do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji docierać miały skargi na popularną produkcję stacji TTV. Również w sieci rozpętała się burza. Na oficjalnym profilu programu możemy odnaleźć mnóstwo komentarzy od niezadowolonych widzów.

Dlaczego promujecie takie coś?
To są celebryci? Mamy ich naśladować? Rozumiem, że patologia dobrze się sprzedaje i ogląda, ale bez przesady.
Obrzydliwe kogo promujecie - czytamy komentarze pod jednym z postów na Instagramie.

Na razie nie wiadomo jaką decyzję podejmie stacja i czy zdecyduje się na realizację kolejnych sezonów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.