Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co wydarzy się w dniach 10-16 stycznia? Będzie retrogradacja Merkurego

Retrogradacja Merkurego to dla wielu osób trudny czas, a ta zbliża się do nas wielkimi krokami! Najbliższa retrogradacja Merkurego rozpocznie się 14 stycznia. Jak ją przetrwać? Oto podpowiedzi dla wszystkich znaków zodiaku i horoskop tygodniowy na dni od 10 do 16 stycznia! Sprawdź, co wydarzy się w życiu Ryb, Wodników, Panien czy Byków. Czy los się do nich uśmiechnie?

Więcej horoskopów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

2022 rok zaczynamy retrogradacją Merkurego. Potrwa od 14 stycznia do 3 lutego. Taki układ sił w kosmosie powtarza się zwykle trzy razy w roku. Niektórzy przypisują mu naprawdę dużą siłę oddziaływania. Inni twierdzą, że retrogradacja to nie żadna magia, ale czas, w którym nasze życie nieco spowalnia, dając nam moment na refleksje i okazję do poważnych przemyśleń. 

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Retrogradacja Merkurego - jak wpłynie na twój znak zodiaku?

Trwa retrogradacja Merkurego. Jak ten układ planet wpłynie na każdy znak zodiaku? Oto horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. 

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Baran

Czujesz presję, żeby działać, ale staraj się jej nie ulegać. Zamiast tego, skup się na precyzyjnym planowaniu. Stres nie jest dobrym doradcą. Nawet jeśli wydaje ci się, że musisz od razu osiągnąć zamierzone cele, pamiętaj, że czas na przemyślenia, nigdy nie jest zmarnowany. Znajdź chwilę dla siebie, nie bój się mieć wątpliwości. Szukaj różnych rozwiązań, zamiast ślepo podążać założoną ścieżką. Zrób mapę inspiracji, stwórz nową playlistę w apce muzycznej, poćwicz świadome oddychanie. Zaplanuj szaloną wycieczkę. Choćby do Bydgoszczy! Bądź jak Scarlet O'Hara. Kiedy w okresie retrogradacji coś cię przerasta, powtarzaj sobie "Pomyślę o tym jutro!". Dbaj o wewnętrzny spokój, bardziej niż o spełnianie potrzeb innych. To sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w relacjach z bliskimi!

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Byk

Retrogradacja Merkurego może przysporzyć sporo problemów. Zwracaj uwagę na komunikację. Staraj się dbać o przejrzystość przekazu. Przyda się to - zwłaszcza w pracy! Sprawdzaj się dwa razy, dzięki temu, jeśli dojdzie do jakiegoś sporu, przeżyjesz go spokojniej. Dawaj też sobie przestrzeń do popełniania błędów. Nawet jeśli zawalisz tę jedną prezentację, to nie znaczy, że nie jesteś dobra w tym co robisz! W razie potrzeby zrzuć niepowodzenia na nieprzychylny układ planet. Z kosmosem nie wygrasz!

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Bliźnięta

Dociera do ciebie sporo sygnałów, ale to nie znaczy, że musisz na nie reagować. Zamiast śledzić, co inni mają ci do powiedzenia, skup się na sobie. Zastanów się, co czujesz i co jest dla ciebie naprawdę ważne. Pamiętaj, że masz prawo zmieniać zdanie i ewoluować. Nie jesteś postacią w serialu, nie musisz zachowywać się zgodnie z przypisanymi ci przez scenarzystów cechami. Nie bój się odwołać spotkania, jeśli nie masz na nie ochoty. Nie wstydź się okazać, że na kimś ci zależy. Samotny wieczór z pierwszym sezonem "Ricka i Morty'ego" może być ciekawszy, niż kolejna randka. Do przodu, małymi kroczkami, bez wielkich zmian i decyzji "na całe życie". Skup się na tym, co dzieje się dziś. Jakoś przez to przejdziesz.

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Rak

Dla osób spod znaku Raka retrogradacja Merkurego to czas, w którym powinny przejąć inicjatywę. Od dłuższego czasu zastanawiasz się nad tym, czy twoja relacja z partnerem ma sens? Czas podjąć w związku z tym jakieś kroki. Nie ma sensu trwać w zawieszeniu - zdecyduj, czy chcesz zakończyć związek, czy go naprawić. W pracy nie bój się nowych inspiracji. Zmiany bywają straszne, ale pozwalają się rozwijać. Pozwól sobie spróbować czegoś nowego!

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Lew

Od jakiegoś czasu czerpiesz radość z relacji z innymi ludźmi. Nie ma w tym nic złego, wszyscy potrzebujemy uwagi i miłości. Warto jednak popracować też nad swoją niezależnością. Okres retrogradacji wykorzystaj do pracy nad swoją relacją ze sobą! Znajdź trochę czasu tylko dla siebie i przypomnij sobie, co sprawia ci największą frajdę, kiedy nikogo nie ma obok.

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Panna

Najbliższe tygodnie zweryfikują twoje relacje. Zastanów się, na kim naprawdę możesz polegać. Czy na pewno chcesz być blisko osób, którym nie możesz zaufać? Zrezygnuj z relacji, w których nie czujesz się bezpiecznie i zrób miejsce na prawdziwą przyjaźń. W tym roku czeka cię wiele przygód i dobrych doświadczeń, ale żeby w pełni się nimi cieszyć, musisz mieć odwagę zostawić przeszłość za sobą. Nie podejmuj decyzji impulsywne, ale pamiętaj, że kiedyś będzie trzeba postawić kropkę i zacząć kolejny etap.

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Waga

Napięcie i drobne niepowodzenia związane z retrogradacją Merkurego wyprowadzą cię z równowagi. Nie tłum swoich emocji, nikomu nie zaszkodzi się wypłakać w trudny dzień. Pamiętaj jednak także o tym, żeby troszczyć się o swoich bliskich. Zastanów się nad tym, co wywołuje u ciebie tak silne reakcje. Może jesteś pod wpływem długotrwałego stresu, który nie pozwala ci się odprężyć? Zastanów się, co jest źródłem napięcia i postaraj się je wyeliminować.

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Skorpion

Skup się na swoich uczuciach. Nie szukaj nowych emocji, eksploruj to, co już masz. Doceniaj siebie, postaraj się dostrzec, jaką naprawdę jesteś osobą. Bo jeśli nie kochasz siebie, jak mogłabyś pokochać kogoś innego? W związku przypomnij sobie, co najbardziej pociąga cię u partnera. Nie wzdychaj do przeszłości, ciesz się tym, co łączy was tu i teraz. Pamiętaj, że na miłość jest prosty przepis, składający się z trzech składników - namiętność, zaangażowanie i intymność. Sprawdź, czy żadnego z nich ci nie brakuje!

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Strzelec

Podążaj za swoimi potrzebami. Merkury w retrogradacji może dać ci impuls do działania. Ciesz się tą energią, jednak pamiętaj, żeby unikać szkodliwych mechanizmów, które wprowadziły cię w tarapaty w przeszłości. Dlatego, najpierw zastanów się dwa razy, a potem działaj! To może być początek pięknej przygody.

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Koziorożec

Przełom roku mógł być dla ciebie dość trudny. Czujesz, że nic nie toczy się tak, jak powinno. Przyjaciółka zapomniała o twoich urodzinach? Przytłacza cię ilość obowiązków? Nie wiesz, jak potoczy się relacja, w której miałaś nadzieję wreszcie znaleźć spokój? To niełatwy czas, ale pamiętaj, że zawsze spadasz na cztery łapy. Skup się na rozwijaniu swoich zainteresowań, pamiętaj - jesteś mądra i błyskotliwa. I to ty jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu. Znajdź dla siebie czas, bądź wyrozumiała. A jak nie dajesz już rady - ratuj się poczuciem humoru!

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Wodnik

Retrogradacja Merkurego to czas, w którym nie będziesz mieć tyle motywacji, co zwykle. Nie martw się, każdy ma czasem mniej energii. Wykorzystaj to jako okazję do sprawdzenia, co jest dla ciebie naprawdę ważne. Może nie wszystkie projekty i relacje, w które się angażujesz, są warte twojego czasu? Wybierz te, którymi będziesz się interesować nawet w tym trudniejszym okresie.

Horoskop tygodniowy w okresie retrogradacji - Ryby

Zawsze jesteś dla wszystkich. Teraz czas, żeby zrobić sobie przerwę od ludzi. Nabierz trochę dystansu do świata i zbliż się do swoich prawdziwych potrzeb. Weź dzień wolnego, idź na długi spacer. Przejrzyj swoje dawne zapiski. Może w starym pamiętniku znajdziesz wskazówkę, która pomoże ci poradzić sobie z trudną sytuacją w pracy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.