"Hotel Paradise". Natalia Ostrowska zdradza, na czym polega praca influencera. "Wszyscy są zadowoleni"

Była uczestniczka programu "Hotel Paradise" postanowiła wyjaśnić fanom, na czym polegają działania influencerów. Jej odpowiedź rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Więcej artykułów na temat uczestników czwartej edycji "Hotelu Paradise'' przeczytasz na Gazeta.pl

Pomimo tego, że przygoda z rajskim hotelem już dawno zakończyła się dla Natalii Ostrowskiej, to 26-latka doskonale wykorzystuje zdobytą w programie popularność. Dziewczyna aktywnie działa w mediach społecznościowych i angażuje się w relacje z obserwatorami. Niedawno na InstaStories zorganizowała serię pytań i odpowiedzi, z których mogliśmy dowiedzieć się kilku interesujących kwestii na jej temat.

Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Oświeciński, Olga Szomańska, Kacper KuszewskiAndrzejek i Marzenka zginą w wypadku jak Hanka. Kto jeszcze zniknął z "M jak miłość"?

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Natalia Ostrowska uważa, że praca influencera polega na dużej ilości współprac

Jedna z obserwatorek postanowiła dowiedzieć się, dlaczego na profilu Natalii w ostatnim czasie pojawia się dużo reklam różnych marek. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" postanowiła wyjaśnić dociekliwej fance, że właśnie na tym polega jej praca.

Wyobraź sobie kochana, że dokładnie na tym polega praca influencera. Do tego, jeśli dzięki mnie możecie coś dostać taniej, to w czym problem? Wszyscy są zadowoleni - odpowiedziała Natalia.

'Hotel Paradise'. Natalia zdradziła, na czym polega praca influencera'Hotel Paradise'. Natalia zdradziła, na czym polega praca influencera https://www.instagram.com/natkaostrowska/?hl=pl

 
 

Czy Natalia Ostrowska jest w związku? 

Oprócz pytań związanych z działaniami na Instagramie Ostrowska została również zapytania o, to czy posiada partnera. Jej odpowiedź pozostawia otwarte pole do domysłów. Natalia nie zaprzeczyła ani nie potwierdziła, czy w jej życiu pojawił się ktoś ważny.  

Nie mogę dzielić się takimi informacjami - napisała.

Dodatkowo na pytanie, czy jest w związku z którymś z uczestników "Hotelu Paradise" odpowiedziała za pomocą emotikon. 

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' Screen: Instagram/@natkaostrowska

Być może już wkrótce dowiemy się czegoś więcej na temat życia uczuciowego Natalii Ostrowskiej. Kto wie, może jej serce skradł ktoś z programu

Więcej o: