Marcysia z Ekipy Friza przyznała, że nie wystąpi w filmie Wersow. Dziewczyny mają konflikt? Youtuberka wyjaśnia

W popularnej serii filmów Wersow nie zobaczymy jednej z członkiń Ekipy. Czy konflikt między youtuberkami trwa? Marcysia wyjaśniła, dlaczego nie pojawi się w następnym odcinku na kanale Weroniki.

Od kilku lat na kanale Weroniki możemy oglądać serię zatytułowaną "Czy to prawda, że..", która polega na tym, że członkowie Ekipy odpowiadają na różne pytania. Pod ostatnim wideo internauci poprosili, aby następnym gościem była Marcysia. Niestety nie będzie to możliwe. Youtuberka nie zgodziła się na występ w kolejnym odcinku.

Doda i Emil StępieńEmil Stępień krzyczy na Dodę. "Drażnisz mnie". Wyciekło nagranie rozmowy

Zobacz wideo Marcysia Ryskala w końcu bez gipsu na nodze. Przeszła operację

Więcej artykułów na temat znanych youtuberów przeczytacie na Gazeta.pl

Dlaczego Marcysia nie pojawi się w następnym odcinku "Czy to prawda, że..."?

Fani Ekipy doskonale pamiętają, że w przeszłości Wersow i Marcysia nie miały ze sobą najlepszego kontaktu. Dziewczyny przyznały się, że na początku był między nimi poważny konflikt, ale na przestrzeni lat ich stosunki uległy poprawie. Czy na pewno?

Okazuje się, że Marcysia Ryskala nie chce wystąpić na kanale swojej koleżanki Weroniki Youtuberka podała powód swoje decyzji w komentarzu pod ostatnim filmem Wersow.

Moi drodzy, wiem, że wielu z was czeka na odcinek "Czy to prawda, że.." z moim udziałem, ale muszę was zasmucić, bo raczej się on nie pojawi. Nie lubię tego typu odcinków i przepytywania, dlatego staram się ich unikać od jakiegoś czasu. Bardzo mnie to stresuje i również z tego powodu nie biorę udziału w żadnych podcastach czy wywiadach. Stąd moja decyzja i mam nadzieje, że zrozumiecie - napisała Marcysia.

Widzowie nie wierzą w argumenty przedstawione przez Marcysię

Komentarz został przypięty na samej górze przez samą Weronikę. Widzowie szybko zareagowali i stwierdzili, że Marcysia oszukuje, a niechęć pojawienia się na kanale Weroniki wynika z tego, iż między dziewczynami od dawna nie iskrzy i ze sobą nie rozmawiają.

Trochę dziwna wymówka.
Chyba nie od dziś wiadomo, że Wersow i Marcysia za sobą nie przepadają i jak tylko mogą, unikają siebie. Skoro Marcysia nagrywa 50 faktów o mnie albo coś w tym stylu to jest ok. Gdyby to Murcix ją poprosiła o udział w odcinku, nie odmówiłaby jej, spina z Wersow jest była i będzie - napisali widzowie.

Ostatni raz Marcysia wystąpiła w odcinku "Czy to prawda, że…" w 2019 roku. Być może jeszcze kiedyś zmieni zdanie i spełni prośby fanów.

Więcej o: