"Prince Charming". Kim jest prowadząca program Aggie Lal i co o niej wiemy?

"Prince Charming" to pierwszy polski program randkowy dla gejów, emitowany na Playerze. Przy nowym formacie twórcy zdecydowali się także na nową twarz, a rolę prowadzącej podjęła Agnieszka Lal.

Nie chcesz przegapić nowych informacji o ulubionych programach? Sprawdzaj newsy na stronie Gazeta.pl

Aggie, czyli Agnieszka Lal, zdecydowała się wyjechać z Polski, mając zaledwie 19 lat. Początkowo do Australii, gdzie skończyła studia menadżerskie, a w 2010 roku przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Jest podróżniczką i businesswoman. Jej Instagram "Travel In Her Shoes", który założyła w 2015 roku, obserwuje już 840 tys. fanów. Agnieszka zajmuje się jednak wieloma innymi rzeczami, a, jak mówi o sobie sama, wynika to z tego, że nie wie, na co się zdecydować. Ma własną markę Aggie Clo produkującą kostiumy kąpielowe i odzież sportową z sieci rybackich z recyclingu, jest autorką książki "Insta-Travel", a wraz ze swoim partnerem stworzyła także podróżniczą grę karcianą.

Zobacz wideo Kto jest faworytem Jacka w "Prince Charming"?

Aggie Lal - wiek. Ile lat ma Agnieszka?

Aggie urodziła się w Warszawie 23 września 1987 roku. W 2021 obchodziła swoje 34. urodziny.

Aggie Lal - partner

Przez pewien czas partnerem Agnieszki był Michael Moretti, fotograf i reżyser, który był także autorem wielu przepięknych i profesjonalnych zdjęć na jej blogu. Obecnie Lal spotyka się z Jacobem Riglinem, którego poznała w Tajlandii w 2017 roku. Są w związku jednak dopiero od 2020 roku. Wspólną pasją Aggie i Jacoba są skoki ze spadochronem.

 

Aggie Lal - "Rower Błażeja"

Udział w "Prince Charming" nie jest dla Agnieszki debiutem telewizyjnym. W wieku 14 lat prowadziła program dla młodzieży "Rower Błażeja", była także jego producentką. Pracowała również jako producentka dla MTV Polska. Jako dziecko występowała w 4. Programie Polskiego Radia, grała także w reklamach.

Aggie Lal - Instagram

Agnieszkę można znaleźć na platformie jako @aggie. Na swoim instagramowym blogu "Travel In Her Shoes" publikuje liczne zdjęcia z podróży, często opatrzone szczegółowymi opisami. Aggie dzieli się także bardziej prywatnymi zdjęciami z romantycznych chwil spędzonych z ukochanym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.