Sara Jezuit z "Hotelu Paradise". Kim jest i co o niej wiemy? Wiek, Instagram, czym się zajmuje?

Sara to kolejna singielka, która pojawiła się w czwartej edycji "Hotelu Paradise". Dołączyła do pozostałych uczestników w odcinkach emitowanych pod koniec września.

Czwarta edycja "Hotelu Paradise" rozpoczęła się 30 sierpnia 2021 roku, a w ciągu kilku pierwszych tygodni z Zanzibarem pożegnało się już siedmiu uczestników. Ich miejsce w programie zajmują jednak nowe osoby - jedną z nich jest Sara Jezuit. Sara szybko wzbudza sympatię, ma duże poczucie humoru, jest otwarta i rozgadana. Bardzo lubi pomagać innym, określa się jako niezwykle empatyczną.

Zobacz wideo Czy Klaudia El Dursi mogłaby wybaczyć zdradę?

Sara Jezuit - wiek. Ile ma lat uczestniczka "Hotelu Paradise"?

Jak czytamy na oficjalnej stronie programu, Sara ma 23 lata. Uczestniczka programu pochodzi z Dębicy.

Sara Jezuit - Instagram

Na Instagramie Sarę można znaleźć pod nazwą @sarajezuit_. Jak na razie ma nieco ponad 10 tys. obserwujących, jednak udział w "Hotelu Paradise" z pewnością przyniesie jej dużą rozpoznawalność.

 

'Hotel Paradise 4'"Hotel Paradise". Widzowie są zdziwieni postawą Miłosza

Sara Jezuit - czym się zajmuje i co o niej wiemy?

Sara na co dzień pracuje jako kelnerka w hotelu, jednak jej prawdziwą pasją jest sport. Przez sześć lat trenowała lekkoatletykę, obecnie uwielbia spędzać czas na siłowni, cieszy ją także bieganie lub spacery na łonie natury. Jak sama mówi o sobie, ma talent do różnego rodzaju dyscyplin sportowych. W wolnym czasie śpiewa i spotyka się z przyjaciółmi. Uczestniczka "Hotelu Paradise" szuka kogoś do stałego związku, dotychczas miał dwóch wieloletnich partnerów i kilku, z którymi była przez krótszy czas. Podobają jej się wysocy, umięśnieni bruneci z niebieskimi oczami, którzy, podobnie jak ona, mają tatuaże. W mężczyznach ceni poczucie humoru i otwartość, chciałaby też, aby jej partner był opiekuńczy i godny zaufania.

Więcej o: